OIXIO | salajane eelis

Tagame IT märkamatu toimivuse

OIXIO on meie salakood, millega häälestame parimad tehnoloogiad, oskused ja kogemused Sinu eesmärkide saavutamiseks. Paneme kõik komponendid ideaalselt koos tööle nii, et tulemus on kordades väärtuslikum osade summast.
Turvaline ja toimiv IT on ettevõtte konkurentsieelis.

Loe meist rohkem
Meie partnerid
 

Täiuslik valik
IT-teenuseid ja -lahendusi

Infotehnoloogial on enamikes ettevõtetes juba täna võtmeroll, ilma milleta pole igapäevatöö võimalik. Infovahetust, andmetalletust ja raamatupidamist ei kujuta keegi ilma IT-ta ette.

Sulle lahendusi koostades kasutame läbiproovitud uusimat tehnoloogiat, teeme seda tuleviku võimalusi arvestades ja lähtume sinu ainuomastest vajadustest. Meie teenuses on maailma juhtivate tehnoloogiatootjate kompetents ja tooted.

IT-teenused

Siit leiad teenused kogu ettevõtte IT taristu ja personali haldamiseks. Alates töökohtade riist- ja tarkvarast, lõpetades arvutivõrgu, serverisüsteemide ja turvalahenduste haldusega.

Loe rohkem

Küberturve

Ettevõtte IT-süsteemide turvaline rakendamine, monitooring ning küberintsidentide lahendamine.

Loe rohkem

Võrk

Turvaliste ja efektiivsete arvutivõrkude planeerimine, projekteerimine, väljaehitus ning arendamine.

Loe rohkem

Pilv ja serveriruum

Võimekad serverruumi seadmed ning hooldus. Siit leiad turvalised pilvelahendused, virtualiseerimise ja varundamise võimalused.

Loe rohkem

Kontor ja kasutaja

Seadmed ja kontorilahendused: arvutid, monitorid, pahavaratõrje, mobiilseadmete haldus ja virtuaalsed lahendused.

Loe rohkem

Oleme alati olemas

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg
või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu

Sinu hinnang
teeb meid tugevaks

Ole spetsialist või tehnikavõõras, meie oskame kuulata ja vastame sulle mõistetavas keeles. Võtame sinu soove isiklikult ja nõustame sind nagu hea sõber. Oleme alati sinu poolt. Pakume Eesti kõrgeima soovitusindeksiga 80+% kliendikogemust ja selles alla ei anna.

OIXIO soovitusindeks:

 

Rohkem kommentaare recommy.com

Kõik toimib ladusalt

Oleme olnud lepingulises suhtes aastast 2015. OIXIO pakub meile IT-halduse täisteenust koos IT-juhtimisega. Kõik toimib ladusalt. IT-probleemide tekkides ei ole kordagi olnud teemat, mida ei suudetaks kiiresti ära lahendada.

Hanno Kross

Estonian Golf and Country Club

 

Olen OIXIO IT-halduse täisteenusega väga rahul, sest see aitab säästa aega, et tegeleda ettevõtte arendamisega ja keskenduda meie põhitegevusele. Lisaks tagab see mulle kindlustunde, et meie IT-alased probleemid ja küsimused lahendatakse. Need on minu jaoks kaks kõige olulisemat faktorit.

Rait Rebane

K-Print OÜ, tegevjuht

 

Kõik Delli seadmed on tulnud OIXIO-st aastast 2016. Viimaste aastate laienenud koostöö on puudutanud ka haldust - WiFi-võrk ja VPN-lahendus. Kriisi ajal oli näiteks vaja kiiret lahendust, kuidas saada olemasolevast VPN-st kiiremat andmesidet ja rohkem ühendusi. Kõik küsimused said asjalikud vastused ja lõpptulemus oli igati rahuldustpakkuv.

Marko Leppik

Trinidad Wiseman