Äriklassi nr.1 sülearvutid E7440 ja E7240

Kerge, õhuke, võimas, ilus, turvaline, vajalik – need sõnad iseloomustavad uut Delli E7 seeria sülearvuteid / ultrabooke.

Vaata ise>

E7 seeriasse kuuluvad 12-tolline E7240 ja 14-tolline E7440 sülearvutid. Mõlemal mudelil on valikus nii HD (1366x768) kui ka puutetundlik Full HD (1920x1080) ekraanid, viimane on mugav kasutamiseks just Windows 8-ga.

Sülearvutid on vastavalt äriseeria ootustele ülimalt vastupidava TriMetal korpusega (alumiiniumist kest, magneesiumist põhi, terasest hinged). Õhukesed ja kerged sülearvutid on läbinud edukalt 18 erinevat militaarstandardil MIL-STD-810G põhinevat testi. Puutetundlik ekraan on vastupidavast äärest-ääreni Gorning Gorilla klaasist ja kaas on tugevast, tumedas toonis süsinik-fiibrist.
 
Uute E7 äriklassi sülearvutite südameks on uusimad Inteli 4. põlvkonna Haswell protsessorid, mille üheks parimaks omaduseks on ülimadal voolutarbimine, mis tähendab, et suurema 4-elemendilise akuga on tööaega üle 10 tunni. Valikus on ka pisut kergem 3-elemendiline aku.

Äriklassile omast mugavust pakub sülearvutite dokkimise võimalus, E7 seeriale sobib nii olemasolev E-seeria portreplikaator kui ka juhtmevaba dokk (WIGIg olemasolul).
Portidest on olemas USB 3.0, miniDisplayPort (mDP) ja HDMI. Vana VGA pesa uuel E7 seerial ei ole, aga kui siiski vaja ühendada projektor, siis saab soetada vajaliku ülemineku või kasutada dokki.

Et E-valimised tegemata ei jääks on olemas ID-kaardi lugeja võimalus, lisaks võib valida paroolide toksimise asemel sõrmejäljelugeja. Samuti toetab E7 seeria vpro kaughaldust ja olemas TPM tugi.
 
Ootame suure huviga uusi äriklassi õhukesi Latitude ja arvatavasti saavad neist populaarseimad sülearvutid aastatel 2013/2014.

Ole esimene ja broneeri uus äriklassi nr.1 sülearvuti meie veebilehelt
.

E7440

E7240