12-nda põlvkonna PowerEdge serverid – lansseerimine ja õnnestumised

Kas sa teadsid, et ...

...Dell Poweredge 12. põlvkonna esimene seeria on kogunud juba rohkem kui 15 auhinda ja tunnustust tööstusharu juhtivatelt arvamusliidritelt. Konkurentsile on neid jagatud kõigest 2.

... Dell Poweredge M1000e on maailma kõige energiasäästlikum plaatserveri (blade server) lahendus viimase kolme põlvkonna jooksul. See on ka ainuke korpus maailmas, millele on välja töötatud spetsiaalne termodisain toetamaks üksikult hallatavaid enterprise-klassi veerandkõrgusega plaatservereid (blade server) – Dell Poweredge M420.

... Dell PowerEdge R720 on auhinnatud IT Pro toimetaja auhinnaga (IT Pro’s Editor’s Choice award)
Üldine hinnang on kuus punkti kuuest. "Otsus: üldotstarbeliste 2U rack serverite kategoorias on Dell PowerEdge R720 sobilik ja võimeline töötama mistahes rakendusega.

... Dell PowerEdge R720 on auhinnatud PC Pro Soovitatud auhinnaga (PC Pro Recommended Award)
Üldine hinnang on kuus punkti kuuest. " Otsus: R720 tugevus on mitmekülgsus ja see seab kõrged standardid 2U räkitavatele serverite disainile ja funktsioonidele. Kokkuvõttes on PowerEdge R720 hea räkitav server, mille väärtus on väga heas suhtes investeeringu hinnaga. HP ProLiant DL380 server on alati olnud standard 2U rack serveri kategooria disaini jaoks, kuid isegi nende 8.nda põlvkonna mudelitel läheb raskeks, et võistelda Delli uue serveripõlvkonna funktsionaalsusega. "

... Dell Poweredge R820 saavutas jõudlustestide juhtpositsiooni üle kõikide OEM tootjate Intel serverite testvaliku. Selle tulemusena on Dell Poweredge R820 valitud Inteli poolt soovitatud referentsarhitektuuriks Intel E5-4600 platvormile. Vaata R820 näitajaid intel.com veebilehel, kus Intel on lansseerinud E5-4600 protsessorid. Dell Poweredge R820 on esile tõstetud kui Inteli soovitatud referentsarhitektuur CPU2006, SPECJbb 2005 & SPEC POWER jõudlustestidele.