12. põlvkonna PowerEdge serverid

Tutvustame jõulisemaid ja lihtsamini hallatavaid servereid Delli ajaloos – 12.põlvkonna blade, rack ja tower serverid, mis on optimeeritud missioonikriitiliste rakenduste töös hoidmiseks!

Disainimaks ja ehitamaks uue generatsiooni servereid, viidi läbi uuring enam kui 7700 kliendi seas 17 riigis üle maailma, keskendudes äriedu saavutamisele ja innovatsioonile.
Uued Delli PowerEdge serverid töötavad laitmatult Delli storage- ja võrgutoodetega ning pakuvad innovaatilisi lahendusi, et saavutada suurem kiirus, suurendada süsteemi toimimise tõhusust ja vältida tööseisakuid.

PowerEdge 12.põlvkonna serverite tootevalik

Uued R620, R720, R720xd rack-serverites, T620 tower-serveris ja M620 blade-serveris on kasutatud Intel Xeon E5 protsessoreid. Süsteemihalduse ja töökoormuse lahendusega uue põlvkonna PowerEdge serverid on disainitud pakkuma parimat jõudlust ja lihtsaimat haldust ka kõige nõudlikumatele rakendustele ja infrastruktuurile.

Uuendused 12.põlvkonna PowerEdge serverites

Juhi tõhusamalt keerulisi tööprotsesse:

• üliskaleeritav PowerEdge R720xd suurendab SharePoint ja Exchange kasutajate ligipääsu
• Generation3 PCIe-d kasutades kiirendab mitmetuumaline GPU teaduslikke tulemusi
kiirem ligipääs andmetele läbi Express Flash PCIe SSD, CacheCade RAID andmebaasi kiirendi, Select Network Adapter-i ja Switch Independent Partitioning tehnoloogia.

Nutikas integreeritus vähendab keerukust

• Agent-Free haldus kaotab aega nõudvad toimingud
• iDRAC7 ja Lifecycle Controller automatiseerib IT-halduse
• OpenManage Power Center hoiab kulud jahutusele kontrolli all.

Tõhusta kasutust läbi virtualiseerimise – saavuta kiirem töökoormuse siire virtuaalsetes ja füüsilistes keskkondades ning tõsta virtualiseerimise jõudlust maksimeeritud mälutihedusega.

Serverite valikut vaata siit >>>