2012. aastal oli üllatuslikult müügi TOPis teisel kohal Delli lauaarvuti.

Veebruariga algas Dellis uus äriaasta. Seoses sellega heitsime pilgu tagasi 2012 aastasse. Tänases päevas, kus tundub, et nutitelefonid, tahvelarvutid, ultrabookid, terminalarvutid on vallutamas maailma, näitas müügistatistika, et eelmisel aastal sai üllatuslikult teise koha Delli Optiplex seeria lauaarvuti. Jäädes napilt alla äriklassi sülearvutile Latitude E54x0.

Mugavas väikeses ja vaikses Small Form korpuses lauaarvuti Dell Optiplex on töökindel ja ajale vastupidav kontoriarvuti.

 

 

Oodatult kõige populaarsemaks osutus Delli äriklassi seeria sülearvuti Latitude E54x0. Loomulikult ei pea põhjuseid kaua otsima. Arvuti on liikuvale inimesele paraja ekraaniga (14 tolli), 5-aastase garantii, sisseehitatud ID-kaardi lugeja ja eestikeelse klaviatuuriga. Alati kõige värskemad tehnoloogiad, vastupidav korpus ja konkurentsivõimeline hind teevad sellest mudelist kindla ärikasutajale suunatud esinumbri.

Ka 2013. aastal usume, et toodete populaarsuse pingereas jätkavad juba aastaid ennast tõestanud Delli äriklassi Optiplex lauaarvutid ja Latitude sülearvutid.

Tutvu Delli tootevalikuga meie e-poes: http://pood.max.ee/