2014. aasta tegijad.

1.
2014. aasta hitt-toode oli Delli uus 7000-seeria sülearvuti Dell Latitude E7440. See ultrabook, millele ennustasime juba eelmise aasta alguses suurt edu, on tõeliselt hea äriklassi sülearvuti - ilusa disaini ja äriklassile vastava vastupidava korpusega.

      

*Toodete auhinnaikoonid avanevad, kui neile klikkida!

Uus Latitude E7x50 on peagi saabumas ja nende mudelite populaarsus tõuseb kindlasti veelgi. Uutel ultrabook’idel saab olema uusim 5. põlvkonna protsessor, Nvidia graafikakaardi ja 4G võimalus.

 
2.
Ka 2014. aastal ei ole lauaarvutite populaarsus vähenenud. Kogu arvutimüügist teisele kohale tuli, läbi aastate müügihitiks olnud, Delli vastupidav ja igikestev Optiplex. Kuna suurimad erinevused mudelite lõikes on korpuse suuruses, siis konkreetset mudelit välja tuua polegi mõtet.
 

 

3.

Üldarvestuses 3. ja sülearvutite arvestuses auväärsele teisele kohale platseerus Latitude 5000-seeria sülearvuti Dell Latitude E5440. Klassikaline kontoriarvuti, mis on üliturvaline, kergesti hallatav ja vastupidav. Ka Delli 5000-seeria sülearvutid saavad sel aastal värskema disaini - muutuvad kergemaks, jõudlust annavad uued protsessorid ja lisandub 4G võimalus.

             

 

2015. aasta popimat  mudelit saab olema raske ennustada!
 

! ! !
Pea poole võrra suurenes 2014. aastal Delli tahvelarvutite müük. Kuna tegemist on Windows-platvormil töötava väga võimeka äriklassi tahvliga, siis näeme siin veel ohtralt kasvuruumi.

             

Ilusat ja Delli-rohket aastat!

Vaata meie tootevalikut siit>