4 põhjust miks kaasajastada võrku

Neli põhjust miks kaasajastada oma ettevõtte võrku N-seeria switchidega

  1. Sa vajad suuremat ribalaiust ning jõudlust. N-seeria switchid saavad suurepäraselt hakkama ka kõige suuremat ribalaiust vajavate rakenduste laitmatuks tööks, võimaldades tõrgeteta tööd tuhandetele kasutajatele. Näiteks Dell Networking N3048 on 90% suurema läbilaskevõimega, 62% rohkem puhvri mahutavust ja 52% kuluefektiivsem, kui Cisco Catalyst 3750X-48T-S.
  2. Sa vajad lihtsamat haldust. Dell Networking OS6 pakub ühtset koodi üle kogu N-seeria switchide, mis tähendab, et üks ja sama konfiguratsioon töötab kõigis N-seeria switchides. Kogenud võrguadministraatorid leiavad kiirelt ühise keele käsurea (CLI - Command Line) kasutamisega ning kasutajasõbraliku kasutaja graafikaliidesega (GUI - Graphikal User Interface).
  3. Sa pead tagama voolunõudlikule seadmele vajaliku voolu. Dell Networking N2000 ja N3000 seeria omab lahendust tagamaks kõigis 48-s pordis PoE+ toite. Tagatud on vajalik toide ka kõigile PoE toitel olevatele seadmetele.
  4. Sa vajad kõrgkäideldavust. Et tagada katkestusteta juurdepääs võrgule, vajate te nii kõrgkäideldavaid seadmeid kui ka võrku. Kõik kolm N-seeria switchi pereliiget võimaldavad stäkkimist kuni 12 seadmeni. Tagamaks parim võimekus on neile switshidele eraldi disainitud integreeritud omavahelised ühenduspordid.
  • Dell Networking N2024 suudab saavutada 30% rohkem stäkitavaid seadmeid ja porte ning 5% rohkem ribalaiust ja kuni 50% madalamat kulu, kui Cisco Catalyst 2960X-24TD-L.
  • Tuumik- ja agregaattaseme switchidel N3000 ja N4000 on dubleeritud kuumvahetatavad toiteplokid.
  • Võrgu disainimisel multi-chassis LAG (mLAG) võrguks suudate tagada kõrge kättesaadavuse ja täisribalaiuse kasutuse ning võrk on garanteeritult silmusevaba (loop-free).