5 põhjust, miks just nüüd WiFi-t kaasajastada | OIXIO

Juhtmevaba arvutivõrgust on paljudes ettevõtetes saanud esmane ühendusviis. Isegi kui vana kooli kaabeldus võrgupesad on seinas olemas, pole nende kasutamine enam mugav ega ka mõistlik. WiFi-tehnoloogia on muutunud oluliselt paremaks - töökindlamaks, paindlikumaks ja turvalisemaks.
Pääsupunktid on järjest intelligentsemad, leviala suurem, kiirus stabiilsem, külaliste võrgu saab eraldada töötajate võrgust, turvataseme saab viia vastavusse tänapäeva nõudmistega jne jne.

Kas need tänapäevased nõudmised ettevõtte traadita andmeside võrgule - turvalisus, mugavus (stabiilsus ja levik), kuluefektiivsus - on sinu ettevõttes tagatud? Vastutus võrgus toimiva eest lasub võrgu omanikul, aga ka vastutust saab delegeerida - võrgu paigaldaja ja haldurina vastutame nii toimivuse kui ka turvalisuse eest.

Toon välja 5 põhjust, miks just nüüd on õige hetk küsida meilt konsultatsiooni WiFi-lahenduse kaasajastamiseks:

  1. Sügisel, kui kontoris on taas rohkem inimesi, tulevad välja võrgu kitsaskohad (võrgu ülekoormatus, katkendlik levi jne). Nüüd on viimane aeg WiFi-lahenduse kaasajastamiseks, et tagada puhkuselt naasnud inimestele hea töökeskkond.

  2. Meie soovitatavad WiFi-seadmed on kohe laos olemas või tellitavad lühikese tarneajaga. Sellist lubadust enamik võrguettevõtteid täna anda ei saa!

  3. Uus Extreme Wireless WiFi 6 tehnoloogia, koos pilvepõhise haldusega, tagab täiesti uue kvaliteedi ja kiirused.

  4. Tellija saab "võtmed kätte" lahenduse. Mõõdistame, projekteerime, kaabeldame, paigaldame, seadistame ja partnerina võtame ka igapäevase halduse enda kanda.

  5. WiFi lahendust on võimalik tellida täisteenusena (sh paigaldus). Ühekordsed suured investeeringud on ajalugu, sest kindel kuutasuline teenus tagab kaasaegse arvutivõrgu.

Andres Vallistu, OIXIO küberturbe ja võrgu ärisuuna juht
"Ma tahan sinuga kohtuda, et aru saada sinu muredest. Leiame koos lahendused sinu ettevõtte WiFi-võrgu paremaks muutmiseks."

Broneeri pooletunnine videokohtumine   või kirjuta mulle: andres.vallistu@oixio.ee

• Me kuulame
• Pakume välja järgmised sammud
• Viime ellu (mõõdistame, projekteerime, kaabeldame, paigaldame, seadistame ja haldame)

 


Miks OIXIO?

Vaata lisaks, millised on 4 valdkonda, kus Extreme Networks on Eesti turul liider

 

OIXIO on kõrgeima soovitusindeksiga IT-ettevõte Eestis.
Allikas: Recommy.com

OIXIO on küberturbe rakendaja #1
Meie protsessid vastavad ISO 27001 ja ISO 9001:2015 standardile