On aeg loobuda 30-aasta vanustest võrgupraktikatest!

Võrgu loogika ja reeglid on püsinud muutumatult peaaegu kolm aastakümmet. Serveripark ja andmemassiivid on teinud selle aja jooksul läbi palju arengusamme, jättes võrgumaailma arengus kaugele seljataha. Miks me kasutame endiselt põhimõtteliselt samu võrgupraktikaid nagu 30 aastat tagasi?

Võrguseminaril (25. septembril), mis on osa seminaride sarjast "DELL + MAX 123 juba 20 aastat partnerlust Eestis", räägime tulevikust ja võimalustest, kuidas muuta oma infrastruktuur kiireks, paindlikuks ja skaleeritavaks ning samas ka kuluefektiivseks. Vahetame mõtteid uusimatest trendidest Software Defined Networking teemadel ja jagame Delli vaateid võrgumaailma tulevikust. Arutleme võrgu turvalisuse üle ja jagame parimaid praktikaid nii Eestist kui ka mujalt maailmast.

Seminari esinejad on suurte kogemustega võrguspetsialistid nii Dellist kui ka meie ettevõttest.

Lance Lasse Longreen
Tehnoloogiavisionäär ja Dell Global Product Development for Networking juhtgrupi liige. Tal on 19 aastat kogemusi tehnoloogiamaailma paljudes valdkondades, sealhulgas IT ja võrgulahendused. Lance on spetsialiseerunud võrguarhitektuuri disainile ja serveriruumide konvergentsete ühendustega võrgundusele, fookusega valdkonnale Software Defined Networking ja hüperskaleeritavad taristud.
Simon Wikberg
15-aastase kogemusega turvaspetsialist Dell Security osakonnas, mis on osa Dell Software grupist. Simon on turvavaldkonnas tuntud mees ning tal on töökogemus mitmetest rahvusvaheliselt tuntud turva- ja kommunikatsiooni ettevõtetest. Ta valgustab teemat, miks on vaja organisatsiooni turvalisusele terviklikku vaatenurka, et pehmendada ning ennetada ohte.
Toomas Perillus - DELL | MAX 123 võrgulahenduste ärisuuna juht
Võrgulahenduste alal tegutsenud juba üle 10 aasta, omades kogemusi nii aktiiv- kui ka passiivvõrgu alal.
Kalevi Koplik – DELL | MAX 123 süsteemiarhitekt
Erinevaid IT-lahendusi disaininud 8 aastat. Viimased aastad spetsialiseerunud võrgulahendustele ja turvaprobleemidele.

Loe seminari kohta lisaks >