Dell on CRN'i aruande põhjal parim!

Lahenduste pakkujad hindasid oma IT tarnijaid 22-s tootekategoorias, mis oli osa CRN-i 2015. aasta aruandest (CRN's 2015 Annual Report Card).

Partnerid hindasid tootjaid 18 kriteeriumi alusel kolmes alaliigis: tooteinnovatsioon, tugi ja partnerlussuhted. Dell, omades suurepärast end2end tooteportfelli, oli parimate tegijate seas enamikes enterprise ja klientseadmete kategooriates:

Delli koht Kategooria
Number 1 Converged Infrastructure (Blades, FX2, VRTX, Cloud Servers)
Number 1 Volume Servers
Number 2 Tablets
Number 3 Enterprise Network Storage, Network Storage (SMB), Enterprise Networking Infrastructure, Network Security Software, Midrange Servers ja NoteBooks
Number 4 Networking Hardware (SMB), Network Security Appliances ja Data Protection Software

Ükski tootja ei saavutanud nii positiivset tulemust nagu Dell:
1. kuni 4. positsioon 12-s kategoorias.

CRNi aastaaruande tulemustes kajastusid kindlasti ka HP järjepidevad negatiivsed majandustulemused. HP teeb suuri kärpeid ega investeeri piisavalt toodetega seotud uuringutesse ja arendustegevusse. See ilmselt seletab, miks partnerid ei nimetanud HP-d kategooriates, kus ettevõte oli minevikus väga tugev. HP ei pälvinud näiteks tunnustust: Midrange Servers, Enterprise Network Storage Network Storage (SMB), Enterprise Networking Infrastructure, Network Security Software, Networking Hardware (SMB), Network Security Appliances ja Data Protection Software kategooriates. Isegi printerite kategoorias loovutasid nad oma juhtpositsiooni Xerox'ile. HP oli kohal number 3 Converged Infrastructure kategoorias, kus Dell troonib juba kaks aastat järjest. HP oli 1. kohal vaid sülearvutites, kuid vastavalt HP majandustulemustele, on nende PC-äri (mille tulu langes 13%) eriti nõrk.

Täpsemat informatsiooni CRNi 2015. aasta aruande kohta lugege siit >

Delli partneritel on suurepärane võimalus kasutada Delli tunnustust ja suurepärast end2end tooteportfelli oma klientide äri arendamiseks ja kasvuks. Lisades klassikalistele taristu lahendustele Delli SDS, SDN ja SDDC lahendused koos kohapealse knowhow ja laiade Dell Software võimalustega (Quest, Boomi, VDI, KACE jne) tooted, on klientidel suurepärased arengu- ning kasvuvõimalused. Koos suudame rohkem!

Dell avalikustas ka oma klientidele suunatud aastaaruande ("Annual Report to Customers"). See on Delli esimene arenguaruanne börsist sõltumatu eraettevõtena.