Dell ja Cumulus teatasid partnerlusest Jaapani start-upiga Midokura

Dell ja Cumulus teatasid koostööst Jaapani start-up ettevõttega Midokura, kes arendab tarkvaraliselt määratletud võrgu (Software Defined Networking, SDN) tarkvara OpenStack lahenduste jaoks.

Vastavalt kokkuleppele liitub Jaapani tarkvaraarendaja "Open Networking" algatusega ja Dell lisab MidoNet tarkvara mõnedele oma switch'idele ning serveritele. Samuti on partnerluse raames kavas toota avatud standard-arhitektuuriga SDN switch'e.

_ _ _

Kolmepoolne koostöö

"Open Networking" algatus loodi Delli ja Cumulus Networks'i poolt 2014. aasta jaanuaris, et edendada avatud standarditel põhineva võrguseadmeid. Seni on need kaks ühendanud Delli Open Networking switch'id ja Cumulus Linux operatsioonisüsteemi.

Nüüd on Open Networking tehnoloogiale lisandunud ka kolmas komponent - MidoNet, levinud võrgu virtualiseerimisrakendus OpenStack tarkvarale.

MidoNet kasutab Delli switch'e, et ruutida liiklus virtuaalserveritelt mitte-virtualiseeritud, füüsilistele tööprotsessidele, nagu näiteks kõrge ressursivajadusega andmebaasid, e-posti serverid ja vanad legacy-süsteemid, et kasutusele võtta switch'ide maksimaalset riistvaralist võimekust.

Loe artiklit täismahus siit >