Dell Latitude 7350 – laheda lahendusega kaks-ühes – süle- ja tahvelarvuti.


7000-seeria Latitude 13
(mudelinimega 7350) sülearvuti on maailma kõige turvalisem kaks-ühes sülearvuti. Siin on kombineeritud kerge äriklassi Ultrabook ja lihtsalt eemaldatav 13" tahvel üheks võimsaks seadmeks, kus kompromisse ei ole tehtud.


 
Mobiilse kontori lahendus.

Sülearvutil on äriklassi jõudlus viimase põlvkonna Intel Core M protsessoritega. Kasutajal on vabadus töötada kuidas ja kus iganes. Aku kestab pika päeva (11 h) ja taustvalgustusega klaviatuur pakub parimat kasutusmugavust. Instant Go tehnoloogia võimaldab arvutil ärgata koheselt ja võimaldab oma e-maile kontrollida.
 

Latitude 7350 sülearvutil on lai aksessuaaride valik: nutikate lahendustega kotid, ümbrised, ekraanipliiats, powerpack (lisaaku), USB pesasse ühendatavad üleminekud (VGA, RJ-45, HDMI).

 

 

 

Latitude 7000-seeria uusimal liikmel on premium-klassi tugevus: alumiinium korpus, Corning Gorilla klaasist puutetundlik ekraan, pritsmekindel klaviatuur. Sülearvutit on testitud MIL-STD-810G erinevate vastupidavus testidega. Arvuti on ülistiilse välimusega ja kasutajasõbralik.

 

Ka IT-administraatoritele on see seade meelepärane. Kahe seadme asemel (tahvel ja sülearvuti) on neil hallata üks väga turvaline (FIPS 140 sertifikaat TPM, sõrmejäljelugeja, ID-kaardi lugeja) ja hästi kaughallatav (Intel vPro) kaks-ühes sülearvuti.
 

 

Latitude 7350 on Full HD puutetundliku ekraani ja kuni 512 GB mahuga SSD-seadmega. Tal on kuni 8 GB mälu, 4G ja WiGig võimalused, 2 x USB 3.0, mDP, mälukaardilugeja, kõrvaklappide pesa, integreeritud mikrofon, kõlarid ning kaamerad nii ees kui ka taga. Kontoris dokkimiseks on kolm võimalust: tahvli enda dokk, USB- või juhtmevaba (wigig) dokk.

Vaata arvutit hästitutvustavat videot siit>

[embed width="640" height="390"]http://youtu.be/d1pcboqFR5k[/embed]