Dell Latitude E7450 – ilus, tugev ja turvaline kaaslane!

2014. aasta kõige populaarsem äriklassi sülearvuti sai uuel aastal pisut värskendust. Delli äriklassi ultrabook on õhem ja kergem kui kunagi varem - vaid 20 mm ja 1,54 kg. Arvuti kaasas kandmine on ülimugav ja ka väga turvaline.

Latitude E7450 on oma kerguse juures ülitugeva korpusega. Elegantse ja musta lihtsa välimuse taga peituvad vastupidavad materjalid - tri-metall raamistik magneesiumsulamist kaane all. Puutetundliku ekraani korral on kaanematerjaliks sobilik süsinikkiud ja ekraani kaitseb tugev Corning Gorilla klaas. Sülearvuti hinged on töökindlad ja neid on testitud kümneid tuhandeid kordi. Tugevad hinged võimaldavad arvuti ekraani avada kuni 180 kraadi. Arvuti, mis on läbinud 17 MIL-STD-18 testi (nt. vibratsioon, temperatuurid, tolm, rõhk jpm.), on mõeldud vastu pidama igasugustes oludes.

 

 
Äriklassi kasutajale on oluline klaviatuuri mugavus. Latitude klaviatuur on pritsmekindel ja vastab uusimatele trendidele ning on mugav kasutada: kirjutamine on sujuv, kiire ja vaikne. Delli klaviatuur vastab ISO standardile ja võitnud kasutajate pimeteste. E7450 puutehiir on eelmisest suurem ja võimaldab rohkem kasutusvabadust.

 
Sülearvutil on olemas ka Eesti asetusega taustvalgustusega klaviatuur, mis toob maailmaklassi klaviatuuri mugavused ka meie kasutajateni. Taustvalgustus on väga oluline hämarates oludes.

Latitude E7450 on kasutusel kõige uuemad tehnoloogiad. Arvuti kasutab 2015. aasta alguses lansseeritud 5. põlvkonna Inteli i3, i5, i7 protsessoreid. Eelkõige paraneb sellega aku kestvus ja jõudlus. E7450 on nüüd võimalik saada ka Nvidia 2GB graafikakaardiga. Samuti suurenes kiire SSD-kõvaketta maht kuni 512 GB-ni. Alates sellest aastast pakub Dell oma arvutites 4G kaarti. 4G ühendus on oluliselt kiirem ja stabiilsem, pakkudes uuel tasemel kasutuskvaliteeti.  Pea 100% Eestist on kaetud 4G levialaga.
 Latitude E7450 on maailma kõige turvalisem, hästi hallatav ja vastupidavaim.

Dell Data Protection kaitseb kasutaja andmeid kindlalt tänapäeva virtuaalselt haavatavas maailmas. Lisaks on kõrgetasemeline FIPS sertifikaadiga TPM (krüpteerimise moodul). Mugav ja turvaline sõrmejäljelugeja autentimiseks. Loomulikult on olemas ID-kaardi lugeja, mis on Eestis igapäevaselt kasutusel.

Delli arvutid on alati olnud süsteemiadministraatorite lemmikud, kuna on kergelt ja kiirelt hallatavad. Olemas on vPro kaughalduse võimalus.

Latitude’le on pakkuda juurde ka erinevaid lisasid. Kõige funktsionaalsem on ultrabooki dokkimise (e-port) lahendus. See pakub mugavat kontorilahendust: arvuti dokki. Doki taha saab ühendada kas või mitu monitori, klaviatuuri, hiire, lauatelefoni, kõrvaklapid ja palju muud. Kui on vaja minna koosolekule või muul põhjusel töölaua tagant lahkuda, siis pole muud kui üks nupulevajutus ja oletegi teel. Ülimugav!
 

 
Latitude E7450 sülearvutil on ka 12-tolline väike õde E7250, mis on veelgi väiksem ja kergem, kuid ei jää jõudluses ning turvalisuses millegi poolest alla 14-tollisele ultrabook’ile.

Esimesed 7000 seeria 12- ja 14-tollised  sülearvutid on meil juba laos.

Vaata meie veebi poodi ja leia endale sobiv>