Dell P2815Q 4K monitor – lisa oma tööle sära!

Lülitades sisse oma uue Delli P2815Q 4K monitori näete kohe erinevust. 28-tolline ekraan ja uskumatult selge pilt toob ka endale sära silmadesse.
 

Ultra HD resolutsioon (3840 x 2160) on 4 korda suurema eraldusvõimega kui Full HD – see tähendab kuvari suurepärast pildikvaliteeti. Suur dünaamiline kontrastsus ja heledus. Selged kontuurid ja tõetruud pildid. Lai 28-tolline ekraan võimaldab kasutada erinevaid rakendusi samaaegselt. Mugav on toimetada suurtes exceli tabelites või vaadata turundusvideoid ja pilte, nii et ükski detail ei jää tähelepanuta.

Lisaks väga heale resolutsioonile on Delli 28-tolline monitor ka väga mugav kasutada. Monitori kõrgus on seadistatav. Samuti saab monitori keerata vasakule-paremale ja pöörata püstisesse portree-asendisse.

Dell pakub äriklassi monitoridele ka ergonoomilist monitori jalga Dell Monitor Arm (link veebi), mis annab kasutajale veelgi rohkem vabadust oma töölauda seada.

P2815Q monitorile on korralik valik liideseid: kõrgeima resolutsiooni saab kasutades just DisplayPort’i või miniDisplayPort’i, kaks monitori saab omavahel ühendada DisplayPort out’ga. Nutiseadme saab ühendada HDMI (MHL) abil ja vaadata äsja objektil tehtud pilte ja videoid. Lisaks neli USB 3.0 pesa ja üks neist ka laadimise funktsiooniga.

Delli äriklassi monitorid on toodetud keskkonnateadlikult s.t on kasutatud loodussõbralikke materjale ja vastab keskonnastandarditele Energy Star 6, EPEAT Gold, TCO.


Monitori saab mugavalt seadistada programmi Dell Display Manager abil. Määrata millal ekraan hämardub, reguleerida heledust – kõik see aitab hoida kokku voolutarbimist.

Delli profiseeria monitoridel on 3 aastat garantiid, mis tagab kasutajale kindluse, et seisakud töös on minimaalsed.
P2815Q monitor valiti parimate hulka ka rahvusvahelisel tehnoloogia messil Las Vegases CES 2014.

Vaata videot siit>

Vaata toodet siit>