Dell tõi turule uue operatsioonisüsteemi - SonicOS 5.9 - SonicWALLi uue generatsiooni tulemüüride ja ühtse ohuhalduse jaoks.

Dell Software tõi turule uue operatsioonisüsteemi SonicOS 5.9, et vastata kõrgendatud nõudmistele turbevallas ning avardada oma tulemüüride võrgufunktsioone.

  • Delli SonicWALL SonicOS 5.9 sisaldab üle 45 uue täienduse.
  • Uued funktsioonid ja võimalused sisaldavad täiendavaid võrguühenduste võimalusi, annavad parema kontrolli võrguadministraatoritele ja pakuvad lõppkasutajatele paremat kasutuskogemust.
  • SonicOS 5.9 pakub IPv6 funktsionaalsusega võrkudes tipptasemel ohtude ja sissetungide tõrjet ning rakenduste kontrollfunktsioone.

ROUND ROCK, Texas, 30. juuli 2013 ─ Dell Software teatas täna oma auhinnatud SonicOS operatsioonisüsteemi suurimast versioonist, mis on mõeldud Delli SonicWALLi uue generatsiooni tulemüüride (NGFWs) ja ühtse ohuhalduse (UTM) jaoks. SonicOS 5.9 operatsiooni väljalase näitab Delli jätkuvat pühendumist SonicWALL-tulemüüride ostujärgsele arendamisele.

Kauaoodatud SonicOS 5.9 pakub Delli SonicWALLi klientidele üle 45 uue funktsioonitäienduse:

  • tõhusam IPv6 võrkude kaitse pakub tuge IPv6 liiklusvoogude pakettide süvauuringuks, tagades organisatsioonidele meelerahu tänu teadmisele, et nad on kaitstud selliste ohtude eest nagu sissetungimine ja pahavara IPv4, IPv6 või mõlemas keskkonnas korraga;
  • tõhusamad kaitstud traadita side võimalused annavad organisatsioonidele kindlustunde, et traadita side kaudu toimuv liiklus on kaitstud samasuguse pakettide süvauuringute meetodiga, mis kaitseb ka nende võrkude kaabelsidet;
  • arenenud võrgunduse, juurutamise ja haldamise funktsioonide konsolideerimine, nt täiesti uus käsurea liides (CLI); SNMPv3 tugi; aktiivne/aktiivne klasterdamine; BGP; ribalaiuse haldusmootori täiendused; ning täiustatud logimismootor;
  • tõhusam traadita võrkude tootlikus sisaldab funktsioone nagu andmemahtude piirid ning täiustatud külalisteenused, et vähendada administreerimise töömahtu, samal ajal muudab lõppkasutaja kasutamiskogemust lihtsamaks ning pakub võrdset juurdepääsu traadita side ribalaiusele.

Uued faktid

  • SonicOS 5.9 lihtsustab Delli SonicWALLi tulemüüride haldust ja paigaldamist, koondades endasse mitmed funktsioonid, mis pakuvad veelgi paremat kaitset ja muudavad olemasolevad lahendused tasuvamaks, vähendades IT-administraatorite ajakulu ning tööseisakuid.
  • Kliendid, kellel on kehtiv teenindusleping Delli SonicWALL uue generatsiooni tulemüüridele või ühtsete ohuhalduse rakendustele, saavad vahetada SonicOS 5.9 platvormile ilma igasuguste lisakuludeta.

Patrick Sweeney, Dell SonicWALL tootehalduse tegevjuht:
“SonicOS 5.9 pakub uusi funktsioone ja võimalusi, millega saavad Delli kliendid, alates väikesest organisatsioonist kuni suurfirmade või valitsusteni, kasutada uusi funktsioone nagu täiustatud DLP koos regulaaravaldistega, klasterdamise tugi, uus käsurea liides, täiustatud traadita side võimalused ning IPv6 võrkude põhjalik turvalisuse kaitse, seda paljude muude funktsioonide kõrval.”

Terviklik ja ühendatud tarkvaralahendus

Dell Software pakub igat mõõtu organisatsioonidele võimalust kogeda Delli "Power to Do More" võimekust, pakkudes skaleeritavaid, kuid lihtsasti kasutatavaid lahendusi, millega saab tõsta tootlikkust, reaktsioonikiirust ning tõhusust. Dell Software omab ainulaadset positsiooni, et reageerida suuremale osale tänapäevastest äri- ja IT-valdkonna väljakutsetest , mis ühendavad viite tuumlahenduste ala, andmekeskust ja pilvehaldust, infohaldust, mobiilsete töökohtade haldust, turvet ning andmekaitset. Kui kasutada seda tarkvara koos koos Delli riistvara ja teenustega, aitab see lihtsustada kliendi IT-infrat, vähendada riske ning saavutada kiiremaid äritulemusi.

MAX 123 on Delli autoriseeritud müügi- ja teeninduspartner aastast 1994, kelle eesmärgiks on läbi lisaväärtuste pakkuda oma klientidele rohkemat kui infotehnoloogia.
Küsige lisa:
· telefon: 699 0660
· e-mail: lahendused@max.ee