Dell tutvustas uusi XPS-seeria seadmeid

Dell XPS muutus just paremaks - tutvustades esimest 15" minimaalsete äärtega InfinityEdge ekraani ja paremat jõudlust maailma väikseimal 13-tollisel sülearvutil 

 • XPS 13 on seni maailma väikseim 13-tolline sülearvuti, millel on suurem jõudlus ja mis kasutab piirideta InfinityEdge ekraani, ning seda kõike 11-tollise arvuti kestas.
 • XPS tootevalikut täiendati uusima tehnoloogiaga, sealhulgas 6. põlvkonna Intel Core protsessoritega, et pakkuda parimat Windows 10 tuge.
 • Delli uusimad äriklassi lisavõimalused - sealhulgas sisseehitatud turvasüsteemid, täielik hallatavus ja dokkimislahendus ühe kaabli abil - on olemas kõigis kolmes uues XPS seadmes.

Dell avalikustas oma auhinnatud XPS seadmete uue tooteperekonna, mille hulgas on ultramobiilne XPS 13 ja jahmatavalt võimas XPS 15. Uuendatud valik jätkab XPS perekonna esmaklassilist taset, arendades parimaid sülearvuteid nii kujus kui funktsionaalsuses, kaasates kvaliteetseid 6. põlvkonna Intel Core protsessoreid ja jõudlikumat riistvara, mis on lisatud parema Windows 10 kasutuskogemuse tarvis. 

„Alates 2015. aasta CES’ist, kui me avalikustasime maailma väikseima 13“ sülearvuti – XPS 13 koos ainulaadse InfinityEdge ekraaniga - pani maailm tähele meie uuendusi, mida keegi teine ei paku,“ ütles Frank Azor, Dell XPS tegevjuht. „Täna näitame oma pühendumust uuendustele ja disainile, tuues teieni kõige muljetavaldavama XPS seeria, mida nähtud,” lisas ta. 
Uued XPS sülearvutid võivad oma tootegrupis kiidelda mitmete „esimeste“ ja „parimate“ omadustega, näiteks disaini, ekraanide, aku kestvuse ja veel palju muuga, säilitades traditsiooniliselt parima kasutuskogemuse. XPS 13 ja 15 tunnuseks on esmaklassilised ja ülikerged materjalid nagu süsinikkiud ja alumiinium, ning Corning® Gorilla® Glass NBT™ katteklaasiga saada olevad puuteekraaniga mudelid. Muljetavaldavad ekraanid on terava pildi ja täpsete värvidega, ning uusimad graafikakaardid ja protsessorid pakuvad parimat kombinatsiooni jõudlusest, mobiilsusest ja vastupidavusest.

XPS tooteseeria on mõeldud kasutajatele, kellel on vaja jõudlust nii tööks kui mängudeks. Latitude tooteseeriast tuntud omaduste lisamisega on XPS sülearvutid paremini hallatavad ning nendega kaasneb parim sisseehitatud turvasüsteem. Thunderbolt™ 3 võimaldab dokkimist ühe kaabli abil, kuni kaheksa korda kiiremat allalaadimist kui USB 3.0 ning võimalust ühenduda järgmise põlvkonna Latitude dokkidega (jõuavad turule järgmisel aastal). Lisaks on XPS sülearvutid Delli kõige keskkonnasõbralikumad, olles valmistatud tarkade materjalidega ning pakendatud taaskasutatavasse pakendisse.

 • XPS 13 – CES 2015 messilt tuttavaks saanud auhinnatud XPS 13 on nüüd 6. põlvkonna Intel Core protsessori ja graafikakaardiga, suurema kettaruumi ja mäluga (kuni 1TB PCIe SSD ja 16GB RAM) ning kasutab Thunderbolt™ 3’e. XPS 13 välimus tekitab endiselt elevust, hoides tiitlit kui kõige väiksem 13-tolline sülearvuti maailmas ja olles esimene, mis kasutab ülipeenete äärtega InfinityEdge ekraani. Tänu 18-tunnisele tööajale Full HD ekraaniga mudelil on XPS 13 ka pikima aku kestvusega 13-tolline sülearvuti.
 • XPS 15 - XPS 15 on uue XPS-seeria lipulaev. XPS 13 edul põhinedes toob Dell klientideni ka XPS 15 puhul sisuliselt piirideta InfinityEdge ekraani, tehes sellest väikseima 15-tollise sülearvuti maailmas. Olles ainult 11-17mm paksune ja kaaluga alates 1,78 kg, omades 56Whr akut ja SSD-ketast, on XPS 15 ka kõige kergem kõrgeima jõudlusklassi 15-tolline sülearvuti. Seadme valikute hulka kuulub ka UltraSharp™ 4K Ultra HD (3840x2160) resolutsiooniga ja ainuke 100% Adobe RGB värviruumi kuvav ekraan turul. Võimsama nõudluse nimel on seadmes 6. põlvkonna Intel Core protsessor (kuni i7 Quad Core), NVIDIA GeForce® GTX™ 960M graafikakaart (2GB GDDR5), kõrge jõudlusega kuni 16GB 2133 MHz mälu, kuni 1TB kõvaketas või 1TB PCIe SSD mäluseade ja Thunderbolt™ 3. Lisaks on XPS 15 aku kestvus on FHD ekraani, 84 WHr aku ja SSD’ga kuni 17 tundi. XPS 15 on kauaoodatud multimeedialoom kasutajatele, kes vajavad graafikakaardilt ja protsessorilt suurt jõudlust erinevateks tegevusteks.

Dell XPS Essential lisatarvikud pakuvad täiendavat mobiilsust ja jõudlust
Olge asukohast hoolimata sisse lülitatud, ühendatud, kaitstud ning produktiivne selleks otstarbeks valmistatud XPS tooteseeria lisatarvikutega.

 • Dell Thunderbolt™ Dock – TB15: Laadige ja ühendage XPS sülearvuti ühe kaabliga, et nautida parimat pilti (võimalik ühendada kuni kolm Full HD ekraani või kaks 4K ekraani) ning kiiremat andmevahetust Dell Thunderbolt™ Dock’i ja Intel® Thunderbolt™ 3 kaabli abil. Toode jõuab müügile järgmisel aastal.
 • Dell Dock – WD15: Ühendage XPS sülearvuti kuni kahe Full HD ekraani ja viie teise lisaseadmega, ning nautige paremat pildikvaliteeti kasutades USB Type-C kaablit, mis tagab nii toite, internetiühenduse, heli, USB ja videoühenduse. Saabub müügile 2016. aastal.
 • Dell Power Companion: Toitke ja laadige XPS sülearvuteid koos telefonide ja tahvelarvutitega Dell Power Companion abil, olenemata asukohast (12 000 mAh XPS 13 jaoks, 18 000 mAh XPS 15 jaoks). Pikendage XPS 13 aku kestvust kuni 10 tundi ja XPS 15 kestvust kuni üheksa tundi.
 • Dell Premier Sleeve: Kaitske XPS 13 ja 15 sülearvutid peene, spetsiaalselt sobitatud kaitseümbrise abil. (XPS 13 jaoks S, XPS 15 jaoks M).
 • Delli adapter - USB Type-C ja HDMI/VGA/internet/USB 3.0: Ühendage XPS mitme erineva lisaseadmega - projektorid, televiisorid, ekraanid ja internet – kasutades kõigest üht seadet. Saadaval varsti.
 • Dell Bluetooth hiir - WM615: Mugav seade, mis aitab suurendada töövõimet olenemata asukohast.

Koos paremad - Dell ja Windows 10
Dell ja Microsoft on nautinud rohkem kui kaks aastakümmet kestnud koostööd. Koos on defineeritud kaasaegset arvutiajastut, ning nüüd uuendatakse seda, kombineerides Windows 10 tarkvara ja Delli riistvara.

Alates 2013. aastast on Delli ja Microsofti insenerid töötanud Windows 10 põhiliste funktsioonide juures, et arendada klientidele parimaid seadmeid. Uusimate XPS seadmete loomisel peeti meeles järgmist:

 • Cortana: Delli esmaklassiline audiovõimekus, sealhulgas stuudiokvaliteediga hääletöötlus Waves MaxxAudio® Pro abil, teeb Cortana ehk teie virtuaalse isikliku assistendi abil suhtlemise kergemaks ja usaldusväärsemaks.
 • Microsoft Edge: Delli arvutid toovad teieni väga hea ekraanipliiatsi kasutuse, mida toetab Microsoft Edge brauser.

Allikas: Delli Pressiteade
30.10.2015