Dell võttis esimesena maailmas kasutusele uudse TLC (Triple Level Cell) SSD tehnoloogia, mis toob kasutusse SSD kiiruse SAS ketaste hinnaga.

Dellist sai esimene andmehoiustusmassiivide pakkuja, kes võttis kasutusele uusimad kõrge tiheduse ja hinna-jõudluse suhtega ärikliendi välkmäluketastega seadmed.

Delli kaasaegse virtualiseeritud andmehoiustusmassiivide arhitektuuri ja ainulaadse intelligentse andmete paigutuse tehnoloogiaga Dell Storage SC Series massiivi kasutajad saavad rakendada uusi Mainstream Read-Intensive (RI) SSD’sid, mis põhinevad Triple Cell (TLC) 3D NAND tehnoloogial. Antud tehnoloogiate kombinatsioon ning eelnevalt saadaolevad mäluseadmed ja kõvakettad võimaldavad klientidel saada kasu välkmälu jõudluse hinnast ja suurenenud hoiustustihedusest kõikides massiivi segmentides, et tagada nende vajadused. 

Dell pakub täielikult välkmälul põhinevaid Dell Storage SC4020 ärikliendi lahendusi lõpphinnaga 1,50€ GB kohta ja hübriidlahenduste puhul 0,53€ GB kohta, võimaldades organisatsioonidele kiiremat ligipääsu kriitilistele andmetele madalaima hoiustushinnaga.

„Dell jätkab esimese andmemassiivide müügi liidrina, kes kuulutab välja toe uusimale välkmälu tehnoloogiale ja langetab järsult välkmälu rakendamise kulusid,“ ütles Alan Atkinson, Dell Storage asepresident ja tegevjuht. „Nende arengutega suudame märkimisväärselt langetada kõrge jõudlusega, optimeeritud välkmäluketastega massiivide hindu, samal ajal suurendades taskukohaste ja üldkasutatavate massiivide jõudlust. Kliendid võivad osta või uuendada olemasolevaid massiive, et saada kasu jõudlusest ja võrreldamatute hindadega äritaseme välkmäludest.“

Delli kaasaegne virtualiseeritud andmehoiustusmassiivide arhitektuur võimaldab uuenduslikku lähenemist, et maksimeerida erinevate välkmälu tüüpide kasutamist sõltuvalt töökoormuse eesmärkidest ja kasutusmustritest. See on toonud terve seeria kõrge kiirusega ökonoomseid Dell Storage välkmälude massiive nii täisvälkmälu kui hübriidses konfiguratsioonis.

Dell Storage massiivid vähendavad välkmälude kulusid ja suurendavad andmehoiutihedust kõikides kategooriates

Delli patenteeritud intelligentse Data Progression tehnoloogia ja Dell Storage Center 6.6 tarkvara müügile laskmisega suudavad Dell Storage SC seeria massiivid rakendada ja optimeerida uusi Mainstream RI välkmälusid, mis põhinevad TLC 3D NAND tehnoloogial. Antud Mainstream RI seadmed on tööstuse madalaima gigabaidi hinna ja kõrgeima äriklassi välkmäluketastega seadmete andmetihedusega, võimaldades Dellil pakkuda SSD’sid sama hinnaga GB kohta kui kõrgekvaliteetsed 15K kõvakettad, ja kuni 24-kordset jõudluse kasvu, kuuekordse tiheduse, madalama latentsuse ja elektritarbega.

Delli välkmäludega optimeeritud Data Progression tarkvara võimaldab Dellil ja tema klientidel ainukesena maksimaalselt ära kasutada juhtivat välkmälude tehnoloogiat, et luua soodsama hinna ja kõrge jõudlusega lahendusi. Välkmäludega optimeeritud lahenduste juures pakub Dell nüüd ka massiive, kus on kombineeritud uued Mainstream RI välkmäluketastega ja kõrgeima jõudlusega Write-Intensive (WI) mälud. Sellise lähenemisega juhib intelligentne andmemassiivide haldustarkvara kirjeid kõrgema vastupidavusega välkmälule ja haldab kirjeid madalate kuludega Mainstream RI mäluseadmetes. See vähendab Dell välkmälumassiivide ärilahenduste üldiseid kulusid, hoides jõudlust siiski kõrgel.

Selle tulemusena langetab Dell äritasemel välkmälude rakendamise hinnabarjääri terves Dell Storage SC8000, SC4020 ja SCv2000 seeria tootevalikus, suurendades märkimisväärselt taskukohaste massiivide jõudlust ja vähendades kõrge jõudlusega optimeeritud välkmäludega massiivide hinda.

Uute seadmetega, millel on mahutavust kuni 3,8TB, muutub välkmälu praktilisemaks igal tasandil. Dell Storage SC4020 pakub terviklikku 90TB massiivi ainult 2U-ruumis. Lisaks suudavad Dell Storage SC8000 seadmed toetada 62 protsenti rohkem välkmälu, ehk kuni 3PB ühes massiivis.

Kättesaadavus:
• Dell Storage SC seeria massiivid toetavad TLC 3D NAND tehnoloogial põhinevaid Mainstream Read-Intensive välkmäluketastega seadmeid juba praegu.

Dell World
Liituge meiega 20.–22. oktoobril toimuval konverentsil Dell World 2015. Tegemis on Delli aasta tähtsündmusega, mis toob kokku tehnoloogia- ja äriprofessionaalid, kus luuakse tutvusi ning jagatakse ideesid, et luua koos paremat tulevikku. Uurige lähemalt aadressil www.dellworld.com ja jälgige Twitteris hashtag’i #DellWorld.

Allikas: Delli Pressiteade
03.09.2015