Dell XPS 13 – tõenäoliselt parim ja ilusaim Ultrabook maailmas!

Uus Dell XPS 13 ultrabook

Märtsi alguses toob Dell turule uhiuue ultraõhukese, kerge ja stiilse välimusega sülearvuti Dell XPS 13.
Ultrabook sobib suurepäraselt tänapäevasesse kiiresse elutemposse. Ilma raamideta 13,3-tollise kulumist taluva Gorilla klaasiga kaetud ekraan mahutati osavalt ära tavapärase 11-tollise sülearvuti raamidesse.
Sellega saavutati ülim mugavus – väiksem sülearvuti, avaram ekraan.

Alati kõige värskem info

Tänapäeva norm olla alati ühenduses on jõudnud ka sülearvutitesse. Dell kasutab selleks Inteli uudset Smart Connect tehnoloogiat, mis otsib perioodiliselt võrke ja uuendab kalendrit, e-posti.
Arvuti käivitub sekunditega tänu sülearvutis kasutatavale SSD kettale ja Inteli Rapid Start tehnoloogiale.

Äriklassi sobiv, kerge ja imeilus

Uus XPS 13 on muuhulgas ka sobilik äriklassi arvuti, kuna on olemas TPM-i tugi ja teised BIOSi sätted.
Kindlust lisab asjaolu, et ultrabook on valmistatud vastupidavatest ja kergetest materjalidest. Jahedust hoidev alumiinium korpus ja süsinik-fiiberist põhi. Pealegi lubab Dell akukestvuseks pea 8 h. Sülearvuti on ülimalt stiilne ja avaldab positiivset muljet ka kõige karmimale kriitikule. Uuel ultrabookil on minimaalsed mõõdud: üliõhuke 6 - 18 mm, kaal alates 1,36 kg.

Kõik vajalik mugavaks arvutikasutamiseks

Täpsemad sülearvuti konfiguratsioonid, mis MAX 123 lattu saabuvad selguvad peagi, kuid valikus saab olema Inteli järgmise põlvkonna i5 ja i7 protsessorid, vähemalt 4 GB mälu, kiired ja turvalised SSD kettad, Inteli HD graafika.
Lisaks pakub mugavust klaasist multitouch puuteplaat ja taustvalgustusega klaviatuuri võimalus.

PC World arvates on see üle aastate parim Delli sülearvuti. Ootame seda põnevusega! Peagi saab näha uut Dell XPS 13 ka Delli esindussalongis.

Kui olete arvutist huvitatud, saatke meile oma kontaktid max@max.ee. Konfiguratsioonide selgumisel teeme Teile pakkumise.

Uuri Dell XPS 13 ultrabooki lähemalt: vajuta siia >