Delli äriklassi tahvelarvuti – Venue 11 Pro – alternatiiv sülearvutile.

Eelmise aasta lõpul tutvustasime lühidalt Delli uusi äriklassi tahvelarvuteid. Tänaseks on nad reaalselt kohal. Oleme saanud uusi tahvelarvuteid Venue 8 Pro ja Venue 11 Pro anda klientidele testida ja veenduda seadmete suurepärases funktsionaalsuses ning  kasutusmugavuses. Eriti meeldiv on tõdeda, et Dell on ka tahvelarvutitele välja töötatud palju asjalikke lisaseadmeid (dokk, klaviatuurid, ümbrised jne).


Venue 11 Pro on äriklassi tahvelarvuti, mis on dokitav ning kasutab piisavalt võimast protsessorit, et olla tõeliseks alternatiiviks sülearvutile. 

 
Paraja suurusega 10.8 tolline kõrge resolutsiooniga Full HD (1920 x 1080) IPS ekraan on kriimustuskindlast Gorilla-klaasist. Uus Delli tahvelarvuti kasutab jõulisi Intel Atom ja Core i3 või i5 protsessoreid. Liikuvale ärikliendile pakub mugavust vahetatav aku, mis annab võimaluse katkematult töötada tunde (kuni 10 tundi). Uus tablet on vastupidav ja turvaline, ühendades endas tahvelarvuti mugavuse ja sülearvuti jõudluse.

 
Tahvealrvuti ekraan on väga tundlik ja täpne, kuna kasutatakse 10 point touch tehnoloogiat. Webinaride ja videokoosolekute pidamiseks või Skype’i kasutamiseks on Venue’l 2-megapiksline kaamera ekraani poolel ning 8-megapiksline kaamera tagaküljel, nii fotode kui ka videote tegemiseks. Lisaks korralik audio ja kaks müra summutajaga mikrofoni.  Venue 11-l on palju liideseid: USB 3.0 erinevate lisaseadmete ühendamiseks, näiteks väline kõvaketas; meediaseade; Micro-SD mälukaardi lugeja; Mini-HDMI monitori ühendamiseks. Eestlastele asendamatuks saanud integreeritud ID-kaardi lugeja võimalus.


Täpsemaid tahvelarvutite andmeid ja konfiguratsioone vaata meie veebipoest>

Ülevaade olulisematest Dell Venue juurde kuuluvatest tarvikutestDelli mobiilne tahvelarvuti klaviatuur – täissuuruses klaviatuur koos hiirepadja ning sisse peidetud laetava akuga. Sisuliselt annab klaviatuuri tahvlile pea 50% pikema akukestvuse ning muudab Venue 11 kasutuselt samaväärseks tavapärase sülearvutiga.
 


Delli õhuke tahvelarvuti klaviatuur – ülikerge täissuuruses klaviatuur, millel on piisavalt klahvide liikuvust mugavaks trükkimiseks ning magnetiga ühendamisvõimalus tahvelarvutiga. Lisaks on klaviatuuril hiirepadi ning sisseehitatud puutepliiatsi hoidik ja väga praktiline ekraanikate.

Delli tahvelarvuti dokk – Võimaldab kiiret tahvelarvuti ühendamist võrguga, mitmete monitoridega (läbi HDMI ja Display pordi), klaviatuuridega, mikrofonidega ning paljude muude lisaseadmetega. Suurepärane kontorilaua lahendus.
 

Delli puutepliiats – Ülitäpne vahend allkirja kirjutamiseks, disainitöödeks või märkmete tegemiseks. Täpne ja puhas joon on suureks abiks tahvli kasutajale.

Delli tahvelarvutit kaitsev ümbris –tahvelarvutit igast küljest kriimustuste eest kaitsev ümbris on must-have aksessuaar. Võimaldab erinevaid arvuti kasutamise asendeid.
 

Muud lisad: Üleminekud, välitöödeks sobilik kaitseümbris, autolaadija, võrgupesa jne

                   

Kokkuvõttes vastab Dell Venue 11 Pro igati ettevõtte IT-nõuetele: lihtne integreerida ettevõtte IT-taristusse, hallatav VPro kaughaldusega (nõutav i5 protsessor), operatsioonisüsteem Windows 8 PRO, krüpteerimismooduli TPM-tugi, dokitav, ID-kaardi lugeja, 3G, palju vajalikke lisasid.

Ole nutikas ja vali äriklassi Dell Venue 11 Pro!

Ilmekalt tahvlilt tutvustav video>