Delli populaarseim E5-seeria uuenes!

Novembri alguses tutvustas Dell oma kõige populaarsema E5-seeria uusi mudeleid. Valikus on harjumuspäraselt kaks ekraanisuurust - 14-tolline E5440 ja 15-tolline E5540. Uued mudelid on saanud värskema välimuse ja arvutid on eelkäijatest saledamad.

Vaata ülevaatliku videot>

Nagu kõik Latitude seeria sülearvutid, vastavad ka uued korpused tolmu, vibratsiooni ja vastupidavuse osas militaarstandardi MIL-STD-810G nõuetele. Samuti on kasutusel uus klaaskiust kriimustuskindel kaas.

E5-seeria mudelitel on valikus nii matt ekraan, kui ka uudne, Windows 8 sõbralik, puutetundlik ekraan, mis on kaetud vastupidava Gorning Gorilla klaasiga.
 

Uuendusena on võimalik nii E5440 kui ka E5540 tellida eraldiseisva graafikakaardiga, mis teeb E5-seeria mudelitest oluliselt rohkemate võimalustega sülearvutid. Loomulikult on ka uutel mudelitel integreeritud ID-kaardi lugeja võimalus. Valikus on kiired SSD-seadmed  ja hübriidkettad.

Uued Latitude’id kasutavad kõige uuemaid Inteli protsessoreid, mida eelkõige iseloomustab madal voolutarbimus, seega annab see kasutajale rohkem vabadust ja tööaega. Lisaks on E5-seeria akude valik lai - valida saab 4- , 6- ja 9-elemendiliste akude vahel.
 

Nagu juba aastaid, vastab Latitude populaarseim seeria äriklassi kõrgetele nõudmistele. Vpro kaughalduse võimalus, andmete turvaliseks kaitsmiseks on olemas TPM (Trusted Platform Module) tugi. Lisamugavust annab sülearvutite dokkimise võimalus nii tava kui ka juhtmevabasse porti.

 


Uusi E5seeria mudeleid E5440 ja E5540 ootame lattu
juba aasta lõpuks.

Hoia end värske infoga kursis meie kodulehel >