Delli selle suve uudised

Lauaarvuti Optiplex 7020, arvuti ja monitor ühes Optiplex 9030AIO ja 3030AIO ning uus äriklassi monitoride UZ2215H, UZ2315H, UZ2715H seeria.

Delli äriklassi üks enim müüduid lauaarvuti sai sel suvel pisut värskendust. Optiplex 7020 valikus on nüüd kaks  korpusetüüpi: suurem MiniTower ja väiksem SmallForm. Need kaks on olnud ka läbi aegade kõige populaarseimad. 


Optiplex 7020 mootoriks on 4-põlvkonna kiired ja energiasäästlikud Inteli protsessorid. Lauaarvutit on võimalik valida vastavalt ettevõtte vajadustele. Valikus on nii Inteli kui ka eraldiseisva graafikakaardi võimalused, lauaarvutil on palju liideseid (10 USB pesa, 2 DisplayPorti jt.) Dell Optiplex seeria arvutid on energiasäästlikud, töötavad vaikselt ja truult aastaid. Lisaks on lauaarvutitel vähemalt 3 aastat Delli on-site garantiid, mida saab võimalusel pikendada kuni 5 aastani. Peagi esimesed mudelid ka laos!

Dell Optiplex on maailma kõige vastupidavam lauaarvuti, kõikide mudelite garantiijuhtumite arv 2013. aastal jäi alla 1%.

Säästlik ruumikasutus kontoris on tänapäeval IT halduses võtmesõnaks. Korras ja ruumisäästva töökoha loomisel pakub Dell välja lahenduse kõik-ühes (all-in-one) lauaarvuti näol, milles kogu arvuti on integreeritud kuvari korpuse tagakülje sisse. Delli All-in-One töötab väga vaikselt. Lisaks ruumi kokkuhoiule ja kiiremale ümberpaigutusele pakuvad AIO-d ka märkimisväärset energia kokkuhoidu.

 
Delli äriklassi AIO-de valikus on 19.5’’ ekraaniga Optiplex 3030AIO ja 23’’ ekraaniga Optiplex 9030AIO.
Valikus on nii puutetundliku ekraaniga, kui ka tavalise matt ekraaniga mudeleid. Lisaks on olemas kõik vajalikud liidesed ja vajadusel saab lisada veel ühe lisamonitori.
Ideaalne laborites, klassiruumides, konverentsikeskustes, administraatori töökohtades jne.
 

Vaata pakutavaid konfiguratsioone meie veebipoest siit>

Delli äriklassi monitorid on ennast turul tõestanud juba aastaid väga kõrge tasemega.
USAs on Delli monitorid nr. 1 positsioonil.

Delli äriklassi UZ2215H, UZ2315H ja UZ2715H multimeedia monitorid on saadaval kolmes ekraanisuuruses 22’’, 23’’ ja 27’’. IPS-tüüpi paneel, Full HD resolutsiooniga (1920 x 1080), mis toob kasutajale erksama ja selgema pildi. Lai vaatenurk 178/178 kraadi pakub head pilti iga nurga alt. Äriklassi monitoridele omaselt on võimalus ekraani kõrgust muuta üles ja allapoole (125 mm). Ekraani saab kallutada 5.5 kraadi ettepoole või 21 kraadi tahapoole, kasutada nii rõht- kui ka vertikaalasendis (landscape/portrait orientation) ning pöörata ka paremale või vasakule. Leia endale sobiv monitori asend!
 

Kaugtöö, koosolekud maailma eri paikadest, konverentskõned ja videokoosolekud pole enam probleem - Delli multimeedia (UZ) monitoridele on sisseehitatud Full HD veebikaamera, mikrofon ja kõlarid. Monitoril on palju porte (2 x HDMI (MHL), Display Port 1.2a, 2 x USB 3.0) ning äriklassile kohaselt on Delli monitoridel 3 aastat garantiid.

Täiuslikud kontorimonitorid igasse ettevõttesse!

Vaata Delli monitore siit>