Delli uudised maailmakuulsal CES tehnoloogia messil.

Jaanuari alguses toimus juba rohkem kui 40. korda rahvusvaheline tehnoloogia mess CES. Seal saavad kõik elektroonika ja IT tootjad tutvustada oma värskeimaid ja innovaatilisemaid seadmeid ning tehnoloogiaid. Loomulikult oli ka Dell kohal ja tutvustada oli palju ägedat!

Dell lasi välja maailma kõige väiksema 13-tollise ekraaniga sülearvuti XPS 13.

Selle sülearvuti ekraanil praktiliselt puuduvad “ruumiraiskavad” ääred ning seetõttu on see mõõtudelt tüüpilise 11-tollise sülearvuti suurune. Tegemist on samas võimeka masinaga, millel on piisavalt jõudlust ja kiirust. Aku kestab kuni 15 tundi!

            

Delli XPS-seeriatesse kuuluvad sülearvutid on mõeldud selleks, et ühendada omavahel funktsionaalsus ja ilus disain. Olemuselt on nad Apple Macbookide sarnased, pakkudes samas oluliselt rohkem funktsionaalsust väiksema raha eest ning ei jää ka kvaliteedilt ja disainilt Mac-ile kuidagi alla.

Dell XPS 13 on maailma kõige väiksem 13-tollise ekraaniga sülearvuti. See on saavutatud tänu sellele, et ekraan on väga õhukeste (vaid 5,2 mm) äärtega. Hea pildi saavutamiseks mahutab ekraan kokku 5,7 miljonit pikslit ning pakub resolutsiooni 3200×1800. Oma ülisuure resolutsiooniga ekraanile vaatamata kestab aku lausa kuni 15 tundi. See on saavutatud tänu Inteli viienda põlvkonna Broadwell Core i5 protsessoritele, mis on oma eelkäijast võimsam, kuid efektiivsem.

XPS-dele omaselt on uuel 13-tollisel mudelil kasutatud parimaid materjale: näiteks süsinikkiudu, korpus on nii alt kui pealt alumiiniumist, ekraan on tugev Corning Gorilla Glass NBT. Tegemist on ka väga õhukese ja kerge kaaslasega - esiküljelt on paksust vaid 9 mm ning tagakülg 15 mm, kaalu kõigest 1,2 kg.

Dell XPS 13 pakub ka palju võimalusi ühendamiseks praktiliselt kõigi standarditega: tal on kaks USB 3.0 porti, Mini-DisplayPort ja SD kaardi lugeja, WiFi ja Bluetooth 4.0.

XPS 13 suurem vend XPS 15 nii suuri uuendusi ei läbinud, kuid pakub nüüd veel vägevamat ekraani: rohkem kui 8 miljoni piksliga 4K Ultra HD puutetundlik ekraan (1080p), millel on erakordselt elavad värvid. Resolutsioon on lausa suurim, mida üldse 15-tolliselt arvutilt leida võib. Kui 13-tollise XPS-i ekraan oli hea näiteks filmide vaatamiseks, siis 15-tolline on selleks veelgi parem, pilt on detailsem ja värvid erksamad. XPS ongi mõeldud nii multimeedia nautimiseks kui ka näiteks fotode või videote töötlemiseks. XPS 15 kasutab Inteli Core portsessoreid ning pakub ka Nvidia GeForce GT 750M eraldiseisvat graafikakaarti.

Vaata ilmekat videot siit >
Tutvu lähemalt uute Dell XPS sülearvutitega Delli kodulehel>

Eestisse jõuavad arvutid kevadel. Küsi meilt hinnapakkumist ja täpsemaid konfiguratsioone!

Inspiron-seeria uuendused

Ka CES 2015 innovatsiooni auhinnaga pärjatud Inspironide seeria sisaldab mitmeid märkimisväärseid uuendusi. Valikusse lisandus nüüd 4k Ultra HD puutetundlik ekraan, Inteli RealSense 3D kaamerad ja viienda põlvkonna Intel Core protsessorid. Kolmest Inspironist kõige väiksem on 13 tollise ekraaniga 13 7000 Special Edition. Tegemist on õhukese ja kerge kaks-ühes  arvutiga. Eriliseks teeb selle Inspironi eriversiooni see, et sülearvuti saab muuta ekraani pööramisega tahvelarvutiks (ekraan on pööratav 360 kraadi).

Küsi meilt Inspironide hinnapakkumist ja erinevate mudelite saadavust!

Uuenenud Dell Venue 8 7000-seeria tahvelarvuti

Dell uuendas oma Venue 8 7000 seeria tahvelarvutit, mis on mitmetes asjades nüüd maailma “kõige-kõigem”. Näiteks on tegemist maailma kõige õhema ja parima ekraaniga tahvelarvutitega. Lisaks on see esimene, mis kasutab Inteli RealSense Snapshot Depth kaamerat.

   
 

Dell Venue 8 7000-seeria tahvelarvuti, mis põhineb Intel Atom Z3580 seeria neljatuumalisel protsessoril (2,3GHz, kuni 2GB mälu), näol on tegemist maailma kõige õhema tahvelarvutiga (paksus vaid 6mm). Lisaks on sellel ka parim ekraan, mis seni tahvelarvutitel kasutatud: 2560×1600 OLED infinity äärest-ääreni ekraan. Tahvli alumises servas paiknevad MaxxAudio Waves kõlarid. Korpus ise on alumiiniumist ning aku on suisa 5900 mAh, kuid samas on seadme kaal vaid 305 grammi. SSD-kõvakettal on ruumi kuni 16 GB, kuid läbi MicroSD saab seda laiendada kuni 512 GB-ni.

Ühendusvõimalustest pakub Delli õhuke tahvelarvuti Intel 7260 1x1ac 802.11 ac Wi-Fit, Bluetooth 4.0 ja Miracasti. Lisaks ka eelnevalt mainitud MicroSD kaardi pesa ja Micro USB 2.0 ning veel ka kõrvaklappide ja mikrofoni kombopistikut.

Venue 8 7000-seeria
on ka esimene, millel on Inteli RealSense Snapshot Depth Camera, mis jäädvustab väga hea sügavusteravusega pildid. Koos Dell Gallery rakendusega pakub see suuremat paindlikkust piltide töötlemisel, refokuseerimisel või erinevate pildi osade välja toomisel. Lisaks on võimalik teha fotodel lihtsamaid mõõtmisi: näiteks mõõta diivani pikkust või mingi ruumiosa pindala. Dell Gallery-ga saab ka koguda fotosid sotsiaalmeediast ning pilveteenustest (dropbox jne) ühte kohta ning sorteerida need targalt vastavalt ajale, asukohale või pildistatud isikutele.
Venue 8 7000 näol on tegemist Delli ühe innovaatilisema tootega, mistõttu pälvis see ka 2015 CES innovatsiooniauhinna.

Tutvu lähemalt uue Dell Venue tahvelarvutitega Delli kodulehel>

Vaata lahedat videot >

Ulmeline Alienware

Mängurite jaoks on Dellil uued 15- ja 17-tollised Alienware sülearvutid, millel on lauaarvutite tasemel graafika ning metsik jõudlus.

Alienware 15 ja 17 näol on tegemist spetsiaalselt mänguritele mõeldud sülearvutitega. Neid iseloomustab vist kõige paremini ülisuur jõudlus ehk kasutusel on Intel Core i7 neljatuumalised protsessorid ja NVIDIA GTX 980m graafikakaardid. Uued Alienware sülearvutid on oma eelkäijatest umbes 20% õhemad ning loomulikult võimsamad. Sülearvuti ehituses on kasutatud vastupidavamaid materjale, mis taluvad pidevat kasutamist ja suuri koormusi.

Mis aga eristab Alienware sülearvutid teistest on Graphics Amplifier, mis tähendab sisuliselt seda, et arvutile on võimalik ühendada lisaks läbi PCI Expressi väline graafikakaart võimsusega kuni 375 watti. Koos amplifieriga pakub Alienware sülearvuti lauaarvutiga võrdväärset mitme graafikakaardi võimsust. See tähendab, et sõltumata mängust või rakendusest saab graafika lükata alati põhja ja saada täisväärtuslik elamus.

Dell tutvustas ka uusi monitore

Näiteks tutvustas Dell ilusat ja kumerat 34-tollist UltraSharp monitori, mis pakub parimat panoraamset pildielamust.

Delli U3415W on 34-tolline (WQHD 3440 x 1400) kumer monitor, millel on üliselge panoraampilt (kuvasuhe 21:9). 
Suurepärane äärest-ääreni pilt koos hea heliga (integreeritud 2 x 9 W kõlarid) viib sind otsekui monitori sisse.

Ühtlasem fookuskaugus
- kumer monitor aitab silmadel paremini kohaneda, ei pea nii palju liigutama, kui lameda ekraani puhul. Kitsad ääred võimaldavad mugavalt kõrvuti ka näiteks kahte või enam monitori kasutada. Tänu VESA-kinnitusele on seda võimalik paigaldada ka seinale. Ühendusvõimalustest pakub UltraSharp-34 DisplayPorti 1.2 sisendit, mini-DisplayPorti, DisplayPort 1.2 väljundit, HDMI, MHL, kaks USB 3.0 sisendit, neli USB 3.0 väljundit ja ka audio väljundit kõrvaklappide tarvis. Kiirelt saab kuvarit ühendada ka nutiseadmega (MHL). Kõigele lisaks pakub Dell sellele Premium Panel garantiid, mis tähendab, et kui transporitmisel on viga saanud kasvõi üksainus piksel, siis vahetab Dell selle 100% tasuta välja.

Sobib ideaalselt nii mänguritele, finantstöötajatele kui ka teistele entusiastidele.

Tule vaata demo-monitori meie salongis!

Lisaks tutvustas Dell ka oma esimest 5K monitori. 27-tolline UP2715K kuvar, millel on üle 14 miljoni piksli, annab välja resolutsiooni 5120 x 2880 pikslit. Dell lubab täpseid ja kirkaid värve (mida on 1,07 miljardit!) ning 99% AdobeRGB ja 100% sRGB värviruume isegi kalibreerimata. Kui on tarvis seadistada monitori vastavalt vajadusele, on selleks olemas Custom Color Mode.

Monitoril on topeltvääristus nii LCD paneelil kui seda katval klaasil vähendamaks peegeldusi, misläbi on värvid kirkamad ja pilt teravam ning lisaväärtusena on seda pinda ka lihtne puhastada. Jalg lubab monitori pöörata, kallutada ning selle kõrgust muuta. Lisaks saab monitori soovi korral kinnitada seinale.

     
Tutvu lähemalt Delli kodulehel>

Tehnilised andmed:
Diagonaal: 27 tolli (68,5cm)
Kuvasuhe: 16:9
Paneel: IPS
Resolutsioon: 5120 x 2880 60Hz
Vaatenurk: 178 kraadi
Ühendused: 1 Mini DisplayPort
2 DisplayPort (DP1, DP2)
5 USB 3.0 porti
1 mälukaardilugeja

Küsi monitori hinnapakkumist ja saadavust meilt!