Delli uus ja stiilse disainiga U2414H monitor.

Esimene pilk Delli uuele 24-tollisele U2414H monitorile on meeldiv. Suurepärane, modernne ja samas vaoshoitud disain sobib nii kontorisse, teenindussaali kui ka bossi lauale. Eriliseks teeb selle monitori üliõhukesed ääred, mille praktilisus peitub kahe monitori kõrvuti kasutamises. Kaks ekraani võimaldab töötajal mugavamalt jagada ekraanil rakenduste aknaid ja seeläbi tulemuslikumalt töötada. Et lauaruumi säästa, selleks on Dellil välja töötatud eriline kahe monitori hoidja. Jalale mahub kaks 24’’ monitori. Mõlema kõrgust ja kaugust üksteisest saab muuta. Samuti võimaldab keerata monitori/monitorid ka 90 kraadi püstisesse asendisse.

NB! Tule vaata lahendust ka meie salongis.

Delli äriklassi monitoril on profiseeriale omaselt IPS-tüüpi paneel, mis toob kasutajale erksama ja selgema pildi. Monitor toetab sRGB värviruumi, mis annab kuni 16.7 miljonit värvitooni. U2414H on juba tehases kalibreeritud ja pakub kasutajale „otse pakendist võttes“ sügavaid ja selgeid värve. Monitor on kuvasuhtega 16:9, Full HD resolutsiooniga 1920 x 1080. Lai vaatenurk 178/178 kraadi pakub head pilti iga nurga alt. 
 
Delli profiseeria U2414H monitor on kindlasti üks mugavamaid maailmas.

• Ekraani kõrgust saab muuta üles ja allapoole (130 mm).
• Ekraani saab kallutada 6.5 kraadi ettepoole või 22 kraadi tahapoole.
• Ekraani saab kasutada nii rõht- kui ka vertikaalasendis (landscape/portrait orientation)
• Ekraani saab pöörata ka paremale või vasakule.

 

 

 

Lisamugavust pakuvad erinevate liideste olemasolu. DisplayPort Out võimaldab  ühendada teise monitori otse, ilma et peaks arvutist lisaühenduse tekitama. 
 

MHL (Mobile High-Definition Link) liides võimaldab otse monitoriga ühendada erinevaid nutiseadmeid (tahvelarvuti, nutitelefon), et vaadata tehtud pilte ja/või videoid suurelt ekraanilt. USB 3.0 pesas saab seadmeid laadida, või ühendada väline kõvaketas.
 

Monitori täpset kirjeldust ja liideseid vaata siit>

Ka kõlari saab otse monitori külge mugavalt ühendada. 
 

Delli monitoridel on 3 aastat garantiid, mis sisaldab ka seda, et kui monitoril on kas või üks surnud piksli defekt, siis vahetatakse monitor välja.


Tööpinda kuvaril aitab organiseerida Dell Display Manager, mis teeb hõlpsaks vajalike akende üksteise kõrvale sobitamise. Energia säästmisele aitab kaasa ekraani heleduse seadistamine ja puhkeoleku režiim, kui monitor ei ole kasutusel.

 

 

Monitor, koos lisadega on meie salongis ka väljas, tule vaata!

Vaata ka inglisekeelset põhjalikumat ülevaadet TFT veebilehelt>