Delli uus server - PowerEdge R920

Dell laiendas serverite portfelli uue HPC (high performance computing) mudeliga, tuues turule uue PowerEdge R920 serveri, mis on hetkel kõige võimekam PowerEdge server, mõeldud suure jõudlusega infotöötluse (HPC) keskkondade jaoks.

R920 on kasutab Intel E7 protsessoreid ja pakub "erakordset" võimekust missioonikriitiliste rakenduste, nagu ettevõtte ressursiplaneerimine (ERP), kliendisuhete juhtimine (CRM) ja e-kaubanduse jaoks, sealhulgas suured mälus-talletatud (in-memory) andmebaasid.

Dell iseloomustab R920-t kui skaleeritavat lahendust, mis pakub ettevõttele kiiret ja lihtsat juurdepääsu oma andmetele.

Näiteks SAP koormustest andis 71% parema tulemuse, võrreldes "eelmise parima" 4 protsessoriga E7-4800-ga. Oracle test andis tulemuseks 2-kordse OLAP andmekogumite töötlemise tootlikkuse tõusu ja 2 korda vähenenud latentsuse.

R920-l on kuni 60-tuumaline protsessor koos 8 madala latentsuse ja kõrge jõudlusega NVMe PCIe Express SSD-kettaga ning uus H730P PowerEdge RAID-kontroller, mis võrreldes eelmise mudeliga kahekordistab mälu mahtu ja pakub kuni 100-protsendilist IOPS jõudluse kasvu.

R920-l on kaasas plug-in suure jõudlusega infotöötluse (HPC) keskkondade administreerimiseks ja monitooringuks, kasutades NAgios Linux kasutajaliidest.

Küsi lisa: lahendused@max.ee

Täpsemat infot PowerEdge R920 serveri kohta vaata siit >