E-arhiiv | OIXIO

E-ARHIIV on digiarhiivi lahendus, mis pakub kõik vajaliku, et süsteemselt säilitada ettevõtte väärtuslik andmevara ja hoida keskselt kogu ettevõtte dokumentatsiooni.

 • Kellele mõeldud?
  Ettevõte või asutus, kellel on vaja säilitada digitaalsel kujul dokumente, faile, pilte, kuid mitte lihtsalt hoida neid kaustas, vaid sorteeritult ja koos juhtinfoga. E-arhiivi teenust kasutavad paljud Eesti suurkliendid
 • Mida teeb?
  Iga E-arhiivi laetav fail või failide kogum saab külge: 
  1. dokumendi liigi; 
  2. juhtinfo ehk meta-väljad; 
  3. säilitusperioodi.

Sellega tagatakse, et materjal on arhiivis organiseeritult, leitavalt ja seejuures säilitatud just ettemääratud perioodiks, mis aitab vältida arhiivi tarbetut kasvamist.

Lisandväärtusena saab mugavalt jagada arhiivis säilitatavaid materjale teiste osapooltega ning digiallkirjastada arhiveeritavaid dokumente. Pole vaja enam saata e-mailiga faile ja koguda allkirjasid ning siis neid arhiivi laadida. Lihtsalt lood dokumendi, arhiveerid ja kõigi osapoolte allkirjastamine toimub juba keskkonnas. 

Arhiveerimise veelgi mugavamaks kasutamiseks on võimalik dokumente E-arhiivi laadida välisest infosüsteemist üle API-teenuse ning lisaks ka teha päringuid koos tulemuse kuvamisega välisesse infosüsteemi.
Klientide andmete säilivuse tagamiseks hoitakse E-arhiivi kahel serveril kahe erineva teenuspakkuja juures. Mõlema teenusepakkuja juures on tagatud ka taastevõimekus.

 • Eristuvus

Efektiivsuse ja tõelise väärtuse annab võimalus siduda e-arhiveerimine teiste infosüsteemidega – on selleks siis dokumendi- või arvehaldus, kliendiregister või laosüsteem.
Meie E-arhiiv ei konkureeri lihtsalt kettaruumi pakkuvate teenustega (Google Drive, Dropbox vms) ega ka täismahuliste töövoogudega kaetud lahendustega. Meie eesmärk on pakkuda just töökindel lahenduse dokumentide säilitamiseks koos autentse informatsiooniga sisu kohta.
 

Küsi lisainfot:

 

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta*