Edukas "MAX 123 Golfipäev" Jõelähtmel

Laupäev, 12. september, oli golfimängimiseks nagu loodud - soe ilm, päikesepaiste, kerge tuul ja mis peamine - ei mingit vihmahirmu. Vananaiste suvi kinkis võistluste päevaks suurepärased tingimused.

Dell Golf Academy raames toimunud MAX 123 Golfipäev 2015 - punktimängu võistlus meie klientidele - toimus juba teist aastat järjest. Seega võib julgelt öelda, et sellest on saanud või siis kindlalt saamas üks mõnus traditsioon. Üle kahe kolmandiku osavõtjatest on oma golfimängu karjääri alguses, HCP-ga 54, kuid hulgas oli ka kogenenumaid harrastajaid. Au ja kiitus neile, kes ei peljanud astuda võistlusrajale sisuliselt "otse GreenCard'i kursustelt". Valitses sõbralik õhkkond ja nagu ka eelnevalt lubatud - kaotajaid meie võistlusel ei olnud. Selgitati vaid välja, kellel mäng teistest pisut paremini välja tuli.

Alustame pjedestaali kolmandalt astmelt. 46 punktiga saavustas pronksiväärilise koha Sten Krinpus ettevõttest Kauritel. Teise positsiooni auhinnatute reas hõivas Mart Urbas (Otepää Golfiklubi) firmast Kontek - 54 punkti. Selleaastase MAX 123 golfihooaja lõpuürituse esikoha saavutas Marek Tank Palmse Mehaanikakojast. Tema saavutas punktisumma 59. Parimad said auhinnalaualt kaasa viia kümnete kaupa DELL | MAX 123 golfipalle ja Vormsi Pruulikojas villitud käsitööõlut "20. Aastapäeva Pruul", mis väärtustab ümmargust juubelit meie ja Delli koostöös.

Võistluse raames toimusid ka erivõistlused: Lähim lipule rajal 3 ja Hole-in-One rajal 8. Hole-in-One auhinnaks panime välja maailma kõige õhema äriklassi sülearvuti Dell XPS 13. See arvuti rändas küll kahjuks meie salongi tagasi, sest ühe löögiga ei suutnud palli auku lüüa keegi - õnne jäi väheks. Delli juhtmevaba arvutihiire, mis oli teise erivõitluse auhinnaks, sai endale Ago Vesmes (Suuresta Golfiklubi) LHV Pangast, kelle pall maandus 3. rajal 2,44 meetri kaugusel lipust. Ago oli ka eelmise aasta võistluse võitja, kellel kahjuks oma esikohta kaitsta ei õnnestunud.

Palju õnne kõigile võitjatele!

Väike ebaõnn tabas üht kahest naisvõistlejast, nimelt jäi Kätlin Sasse napilt välja poodiumilt. Ta saavustas küll kolmanda kohaga võrdse punktisumma, kuid kuna juhendist lähtuvalt sai määravaks viimase 9 raja tulemus, siis temale sel korral neljas, igati väärikas koht.

Peale võistlust, lõunalauas, jagasid kõik oma päevamuljeid ja peab ütlema, et harva näeb nii rahulolevaid ja positiivseid eestimaalasi ühes ruumis koos.

Täname kõiki, kes osalesid ja võistluste korraldamises kaasa aitasid. Kohtumiseni veel sel aastal golfiradadel ja järgmisel aastal uuel golfiürituste sarjal!

Võistluse võitja Marek Tank (keskel)

Tulemused

Koht Nimi To par Punkte
1 Marek Tank +23p 59
2 Mart Urbas +18p 54
3 Sten Krinpus +10p 46
4 Kätlin Sasse +10p 46
5 Rein Ant +9p 45
6 Viljar Vaht +6p 42
7 Kristjan Võrno +6p 42
8 Ago Vesmes +3p 39
9 Martin Kriisa +1p 37
10 Amor Sinivee +1p 37
11 Marko Novik -3p 33
12 Linda Kahro -4p 32
13 Olle Nilisk -20p 16
14 Margus Mölder -23p 13
15 Teet Vunder -27p 9
NR Liivo Liivrand -8p  
Marek Tank Mart Urbas Sten Krinpus Ago Vesmes