EGCC Anniversary Tournament by DELL | MAX 123

29. mail toimus EGCC hooaja olulisim võistlus EGCC Anniversary Tournament by DELL | MAX 123, millega tähistati klubi 10. aastapäeva. MAX 123 oli võistluse nimesponsor, mis andis mitmeid võimalusi edendada golfi- ja kliendisuhteid. Võimaldasime ilma osavõtutasuta mõnedel olulistel klientidel osaleda võistlusel, kellest üks - Ago Vesmes, LHV Pangast, tuli esmakodrselt Anniversary Tournament'i ajaloos toimunud ühistardiga punktimängu võitjaks. Palju õnne Agole veelkord!

Esmakordselt proovis kätt võistluse starterina meie oma müügijuht Viljar Vaht, kes sukeldus aktiivselt golfimaailma eelmise aasta Dell Golf Academy raames ja kellest on tänaseks saanud veendunud golfifänn.

Klubihoones oli võimalik end kirja panna suurele MAX loteriile. Loosi läks eksklusiivne Dell Venue 11 tahvelarvuti. Fortuuna valis võitjaks Priit Jalasto. Õnnitlused ka talle!

Kõigile võistlusklasside võitjatele ulatas meie nõukogu esimees Ivo Suursoo kasti aastapäeva eripruuli käsitööõlut, mis valmis Vormsi pruulikojas MAX 123 ja Delli 20 aasta koostöö tähistamiseks. Neile, kel aastaid alla 18, jääb võistluse võitu meenutama Delli sülearvuti seljakott.

Üldvõidu meeste arvestuses võttis Janar Toomessoo ja naiste arvestuses Ave Epner.

Vaata võistluse tulemusi siit >

Pilte võistlusest saab vaadata siit >

Pildid peost saab vaadata siit >

Erivõistluste parimateks osutusid:
Lähim lipule 5. rada – Ingvar Paplavskis 3.49m
Lähim lipule 10. rada – Anneli Esken 0.52m
Lähim lipule 10. rada – Peeter Kross 2.52m
Lähim lipule 17. rada – Ene Tuul 2.40m
Lähim lipule 17. rada – Innar Kõvask 1.09m

Klubi 10. sünnipäeva võistlus oli ka avalöögiks meie golfihooaja ürituste sarjale Dell Golf Academy, mida korraldame juba teist suve. Järgmine üritus on planeeritud juunikuusse, milleks on golfi tutvustav üritus "Golfi demo-päev". Sissejuhatuse golfimaailma teeb Eesti golfi Grand Old Man Rein Auväärt. Demo-päevale on oodatud kõik MAX 123 püsikliendid, lisainfot saab oma kliendihaldurilt.

Suve jooksul võimaldame huvilistel omandada Green Card, mi on eelduseks, et osaleda sügisel toimuval võistlusel MAX 123 Open, mis on üthtlasi Dell Golf Academy lõppsündmus ja kokkuvõtete tegemise aeg. Parimat saavad tunnustatud ja autasutatud, nagu alati.
 
Kohtumiseni golfiväljakul!