Haldusteenus 2 kuuks TASUTA

Viska jalad seinale ning naudi väikest puhkust, sest kaks kuud hoolitseme meie Sinu ettevõtte IT eest.

Osta OIXIO AS-st tooteid ja teenuseid vähemalt 5000 (+km) eest ning saad kingituseks 2 kuud haldusteenust tasuta. Lisaks on ka onboarding kingituse sees.

Meie IT-haldus katab ära kogu Sinu IT-taristu - alates töökohtade riist- ja tarkvarast, lõpetades arvutivõrgu, serverisüsteemide ja turvalahenduste haldusega. Lisaks traditsionnilisele PC-maailmale pakume tuge ning haldust (kasutajatugi, kaughaldus, veaotsing, seadmete keskhaldus) ka IT-taristus kasutatavate Mac-arvutitele. Teenuse osutamist toetab 24/7 kasutajatugi (helpdesk).

Miks me usume, et meie haldusteenus on päriselt tegija?

 • Me ei halda Sinu IT Infrat käsitsi – selleks kasutame ManageEngine IT-haldustarkvara. See tähendab terviklikku ja turvalist lähenemist.
 • Sinu ettevõttel on pühendunud kliendihaldur ja tehnikud, kes on tuttavad nii keskkonna kui inimestega.

Kui otsustad meie haldusteenusega kampaania lõpus jätkata, siis puuduvad lisakulutused. Võta samm lihtsama homse suunas ning proovi meie haldusteenust, sest Sinu aeg on väärtuslik. Lisainfot teenuse kohta leiad SIIT.

 

Kampaania tingimused

 1. OIXIO AS haldusteenuse kampaania kehtib 30. jaanuarist kuni 31. maini (edaspidi Kampaaniaperiood).
 2. Ostes kampaaniaperioodil OIXIO-st mistahes tooteid või teenuseid minimaalselt 5000 (+km) eest, saab klient soovi korral 2 kuud OIXIO haldusteenust tasuta.
 3. Kampaania raames saab klient tasuta 2 kuud IT haldust, mis katab ära kõik riist- ja tarkvaraga seonduva, arvutivõrgu, serverisüsteemid ja IT turvalahendused.
 4. Kampaaniast osa saamiseks peab klient pärast 5000 (+km) ostu sooritamist oma kliendihalduriga ühendust võtma, et leppida kokku haldusteenuse üles seadmine.
 5. Haldusteenus tuleb üles seadistada 3 kuu jooksul pärast kampaaniaperioodi lõppu.
 6. Kampaaniaperioodi lõppedes pole võimalik enam haldusteenuse kampaaniapakkumist nõuda.
 7. Pakkumine ei kehti olemasolevatele OIXIO haldusteenuse klientidele.
 8. OIXIO jätab endale õiguse kampaania tingimusi muuta.

 

Võta ühendust meie kliendihalduriga ning vormista tellimus juba täna!

 

Jääme ellu ja tagame Eesti majanduse jätkusuutlikkuse!

 • Suudame haigusperioodil asendada IT-osakonna töötajaid ja vajadusel pakume tööjõu/spetsialisti renti (nö body leasing). Kui vaja istub meie mees kliendi meeskonnas 24/7, et elutähtsaid teenuseid töös hoida. Lisainfo ja tellimine: lahendused@oixio.ee
  Olukorra tõsisemaks muutudes oleme valmis töötama ka tavaklientidega (mittelepinguliste klientidega) 8 tunnise tööpäeva asemel pikemalt. Selleks võta ühendust enda kliendihalduriga, kes aitab Sul sobiva lahenduse leida. 
 • 24/7 tugiteenuse lepingut saame vajadusel laiendada kõigile ning seeläbi tagada ettevõtte toimimine. Lisainfo ja lepingud: lahendused@oixio.ee

Kui vajad konsultatsiooni, siis peale tugimeeskonna on teie käsutuses ka meie lahenduste meeskond, broneeri aeg >

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta*