InfoWorld.com poolt auhinnatud Delli tooted

InfoWorld.com "Technology of the Year" 2013. aasta auhinnatud toodete hulka kuulub teiste hulgas ka 3 Delli toodet. Info World Test Center valib aasta parimaid riist- ja tarkvaratooteid, arendusvahendeid ning pilveteenuseid.

Andmemassiiv Dell EqualLogic PS6110XS iSCSI SAN
Delli EqualLogic SAN iSCSI andmemassiive on toodetud ja pakutud juba pikka aega. Nad on tuntud oma kiiruse ja usaldusväärsuse poolest ning ka konkreetne mudel ei ole selles suhtes erand. PS6110XS andmemassiivil on 7 SSD ja 17 SAS ketast (kokku 24 ketast), dubleeritud kontrollerid, kaks 10 GB võrguporti kontrolleri kohta.

Loe lisaks >

Server Dell PowerEdge C6220
Suurepärane näide uut tüüpi kompaktsest ilma liigsete lisavidinateta serverist. Dell PowerEdge C6220 on 2U serverisüsteem, kuhu on võimalik paigaldada 4 server node'i (igas node'is kuni kaks 6 tuumaga protsessorit) ja kuni 24 2,5-tollist kõvaketast.

Loe lisaks >

Blade-server Dell PowerEdge M1000e
See ei olnudki nii ammu, kui Delli blade-serverite valik oli väike ja ebaatraktiivne. Kahe lühikese aastaga on Dell saavutanud 180-kraadise täispöörde. Tänane PowerEdge M1000e on märkimisväärselt terviklik ja oluliselt täiustatud blade-lahendus, mis sisaldab palju uusi ideid ja innovatsiooni.

Loe lisaks >

Allikas: www.infoworld.com