Iseõppiv süsteem kaotab andmehaldusmured - Dell EqualLogic PS-M4110

Dell pakub uue lahenduse ettevõtte IT infrastruktuuri järkjärguliseks ja mõistlikult, samm-sammult kasvatamiseks. Dell EqualLogic PS-M4110 on automatiseeritud, iseoptimeeriv ja isehaldav iSCSI andmehoidla, millel on võluvalt lihtne loogika. Sellega on võimalik kogu oma serveripark ehitada ülesse hõlpsasti laiendatava plaatserverite arhitektuurile nii, et nii serveri-, kui salvestusmoodulid sobituvad ühte arhitektuuri.

Dell EqualLogic PS-M4110 modulaarne andmemassiiv on ideaalne virtualiseeritud lahenduste loomiseks. VMware vSphere ja VMware View tugi võimaldab süsteemiadministraatoritel salvestuspunkte defineerida ja monitoorida otse VMWare haldusliidesest. See tähendab, et kui varem pidi uue virtuaalserveri loomiseks kasutama vähemalt kahte eri keskkonda, siis nüüd saab kõiki operatsioone teha ühest kohast. Kõik see teeb virtuaalserverite halduse kiiremaks ja mugavamaks.
Tõelise kiiruse erinevuse pakub Dell EqualLogic tänu andmete virtualiseerimist võimaldavale intelligentsele tarkvarale, mis haldab kogu lahenduse sisu. Andmed jagatakse lehekülgedeks („page“) ning need jagatakse laiali üle kõikide kõvaketaste, mis tõstab oluliselt pöördumiskiirust ning eemaldab vajaduse hallata kõvaketta gruppe eraldi. Niimoodi jagatud andmeid liigutab süsteem automaatselt kõvaketaste vahel vastavalt päringute intensiivsusele, nii et kogu aeg oleks tagatud parim võimalik jõudlus.

Kogu vajalik tarkvara on komplekti hinna sees ning täiendused on kogu garantiiperioodi jooksul saadaval tasuta. Seadme haldamiseks pole vaja läbida erikoolitust, kogu kasutusloogika on intuitiivne ning üldse vajab süsteem riistvara haldamiseks minimaalset sekkumist.

Sama paindlik on Dell EqualLogic PS-M4110 salvestusmeediate valikul – kasutada võib nii SSD kui SAS ketastest hübriidlahendusi, mis tagab serveripargi kiire töö, ilma et kulud kontrolli alt väljuks. EqualLogic on saadaval nii 1 GbE kui 10 GbE versioonis, toetab SAS, SATA/NLSAS ja SSD kettaid ning pakub andmemahte alates 3,6 TB kuni 3,2 PB.

Dell EqualLogicu laiendamine on lihtne – selleks on vaja lisada vaid teine EqualLogic, veel paar hiireklõpsu ja ongi valmis. Klassikalise arhitektuuriga võrreldes lisandub selle lahenduse puhul laienemisel nii kontrolleri, ühendusliideste kui ka kõvaketaste arv ja kasvab iga kord nii maht kui ka kiirus.

Lisainfo tarbeks võtke ühendust telefonil 699 0660 või e-postiga lahendused@max.ee ja selgitame välja just teie reaalsetest vajadustest lähtuva lahenduse.