Kõrge tunnustus - Max 123 Võrguvara premeeriti järjekordselt

Meil on hea meel tõdeda, et oleme taaskord ühe tootja poolt premeerida saanud! Extreme Networks andis meile kõrgema partnerstaatuse - nüüdsest oleme ametlikult Extreme Networks Black Diamond Partner!

Uudis tuli tõesti heal ajal, sest hoolimata mööduvast kriisist, on meie Extreme Networksi müügitase püsinud kõrgel. Kodukontoris igavlemise asemel olid meie tehnikud usinad ja läbisid hoolega erinevaid koolitusi ja treeningprogramme, mille abil saame julgelt öelda- kui vajad töökindlaid võrgulahendusi ja tõeliselt häid spetsialiste, siis meilt saab!

Mida muutus kaasa toob?

Max 123 Võrguvaras on pühendunud inimesed ning kõrgema taseme eest tuleb premeerida nii meie tehnilist meeskonda, kui ka meie Extreme Networksi tootejuhti - Nils Apsoloni. Küsisime Nilsilt, mida partnerstaatuse muutus kliendile kaasa toob ning, kas on oodata veel põnevaid uudiseid?

"Mul on siiralt hea meel, et Extreme Networks tegi meist Black Diamond partneri. See on kõrgeim tunnustus ning tõestab kõikidele, et oleme võrguteemade osas tipptegijad. Meie kliendid võivad meie tehnikuid usaldada. Loomulikult tähendab kõrgem partnerlustase ka paremaid hindu. Kui on uusi tooteid ja lahendusi oodata, siis meie kliendid on ühed esimesed, kes sellest kuulevad."

Kas Extreme Networksilt on oodata ka uudiseid?

"Möödunud kriis mõjutas tugevalt erinevaid tehnoloogiaettevõtteid, kes peavad nüüd kiirelt kohanema uue olukorraga. Kui varasemalt olid võrgud mastaapsed, siis aina enam püütakse olla ressursisäästlikumad. Siinkohal on märksõnadeks automaatsed lahendused, AI ja loomulikult keskne haldus. Kliendi jaoks tähendab see seda, et IT osakonnad ei pea igapäevaselt tegelema võrguküsimustega, sest haldamine on tehtud ülimalt lihtsaks. Extreme Networksi puhul tasub kindlasti välja tuua Fabric lahendus - mis esmapilgul võib tunduda suurema investeeringuna, kuid paari aastaga tasub lahendus end juba ära. Eks ka meie kliendid peavad selle mõttemuutusega kaasa minema. Kas teha pidevalt väiksemaid investeeringuid ja aega kulutada või panustada ühekordselt lahendusse, mis edaspidi ei oota lisainvesteeringuid."

Nils lisas "Soovime ka partnerstaatuse eest oma kliente tänada. Just sel puhul on meil varuks paar lõbusamat üritust ja kampaaniat, mille peagi välja kuulutame. Vihjeks niipalju, et ootame kliente ühele lõbusale väljasõidule ja maitsvale elamusele. Uudis on ka kindlasti see, et üsna pea on võrguseadmed müügil ja nähtaval ka meie esindussalongis!"

Kokkuvõtteks niipalju, et Extreme Networks on olnud suurepärane tehnoloogiline partner ning kindlasti sihime Baltikumi tippude poole. Soovime olla parimad spetsialistid, kes aitavad klienti igas olukorras. Täname oma toredat tootjat selle kõrge tunnustuse eest!

Kui tunned, et Extreme Networksi lahendused võiksid ka Sinu ettevõttele kasuks tulla, siis võta ühendust:

Nils Apsolon

Lahenduste müügikonsultant

Mobiil: 53013039
E-post: nils.apsolon@vorguvara.ee
Skype: lord.nils
Videochat: BRONEERI AEG >