Kaugtöölahendus - kiirelt ühest kohast

Aeg on läheneda koroonapaanikale praktilisema külje pealt - kaugtöö on osa tulevikust ning töötajate rahulolu seisukohalt olulise tähtsusega. Vali välja endale sobiv kaugtöö lahendus. Tegime selle Sulle eriti mugavaks - 3 erineva tasemega kuumaksepõhist kaugtöö lahendust, mille saad kiirelt üles seada! Oleme küberturvalisuses nr. 1 ning just seetõttu paneme rõhku turvalisele kaugtöö lahendusele, mis toimiks ning on terviklik.

Meie panime kokku näidispakkumise. Lõplik lahendus sõltub siiski Sinu ettevõtte kasutajate arvust ning vajadustest. Vali välja sobilik pakett ning korrigeerime selle Sinu vajadustele vastavaks. Kui aga kogu riist- ja tarkvara juba olemas, siis küsi meilt abi lahenduse rakendamiseks. 

Vali enda ettevõttele sobiv kaugtöö (VPN) lahendus:

MaxWara kaugtöö (VPN) paketi lahendused:

  • FortiGate tulemüür FG-40F  koos 24x7 tootetoega

Kirjeldus: 5 x GE RJ45 ports (including 4 x Internal Ports, 1 x WAN Ports) , Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 10 / 5

Miks vaja? Fortigate sisaldab lisaks klassikalisele tulemüüri funktsionaalsusele ka viirusetõrjet ning pakub rohkem kaitset. FortiGate abil saad luua oma ettevõttes turvalise VPN lahenduse. Loe lähemalt: Fortigate tulemüür

  • FortiGate tulemüür FG-40F koos Unified Threat Management (UTM) litsentsiga- suurem turvalisus ja parem nähtavus

Kirjeldus: 5 x GE RJ45 ports (including 4 x Internal Ports, 1 x WAN Ports) , Max managed FortiAPs (Total / Tunnel) 10 / 5. Unified Threat Management:  24x7 FortiCare plus Application Control, IPS, AV, Web Filtering and Antispam, FortiSandbox Cloud

Miks vaja? UTM litsentsi eelisteks on ründetõrje ehk Intrusion Prevention System,  Application control ehk võimalus muuta toimuvat, klassikaline antiviirus, veebilehtede ja rakenduste filtreeimine, spämmitõrje ja pilvepõhine Sandbox lahendus. Loe lähemalt: VPN - mis see täpsemalt on?

  • FortiClient - tarkvara litsents VPN võimaldamiseks

Kirjeldus: Fortinet Security Fabric litsents kuni 25-le kasutajale. Sisaldab: Fabric Agent, Anti-Malware, Remote Access, Web Filter, Vulnerability Scan, Software Inventory, Application Firewall, SSOMA, Threat Outbreak Detection, Sandbox Agent (On-Prem), Central Management and 24x7 Support.

Miks vaja? MaxWara pakub VPN lahendusena FortiClienti tarkvararakendust, mis sisaldab sisseehitatud VPN-klienti turvaliseks ühenduseks teenustega, mis toetavad SSL-i ja IPsec-tehnoloogiaid. FortiClient kaitseb ka pahavara eest ning antiviirus eemaldab ohud skaneerimisprotsessi ajal. FortiClient tuvastab ja blokeerib ekspluateerimise, nullpäevade viirused, botnettid ja mitmesugused ohtlikud toimingud reaalajas.

  • Office 365 Business Premium - Office’i rakenduste töölauaversioonid

Kirjeldus: Kuupõhine litsents Office’i rakenduste töölauaversioonidele Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote (lisaks Access ja Publisher ainult PC-arvutitele).  Lisaks saab kaasa kuni 1 TB OneDrive’i pilvsalvestusruumi ning meeskonnatöö jaoks Microsoft Teams lahenduse.

Miks vaja: Ühe litsentsiga saate endale installitavad Office’i täisfunktsionaalsed rakendused viie nutitelefoni, viie tahvelarvuti ja viie PC- või Maci arvuti jaoks kasutaja kohta. Micosoft Teams toetab meeskonnatööd, kuna võimaldab suhelda, faile jagada ning tööd koraldada. Loe lähemalt: Office 365 Business Premium

  • Sülearvuti Dell Latitude 5400 - kõige populaarsem äriklassi sülearvuti

Kirjeldus:  Intel i5-8265U, mälu 8 GB, 14" FHD, 256 SSD M.2 Class 35, Intel HD 620, 4_68, Wireless AC 9560 +BT, ID-kaardi lugeja, sõrmejäljelugeja, Win 10 Pro, kaamera, mikrofon,  EST taustv. klav., 36xkuud onsite NBD)

Miks vaja: Parima hinna ja võimekuse suhtega sülearvuti, millel on  väiksem korpus ning kõrge turvalisus. Äge täiendus on näiteks sõrmejälje lugeja, mis peidetud sisselülitamise nupu sisse. Õnnetusjuhtumi KASKO ja tasuta IT-TUGI on loomulikult meie poolt ka hinnas sees. Lihtne ja kerge kaasas kanda ning sobib igapäevaseks äri ajamiseks. Loe lähemalt: Dell Latitude 5400 tooteinfo

  • Office rakenduste küberturva pakett sisuliselt kohvitopsi hinnaga

Kirjeldus: Kasutaja identiteedi ja e-postiteenuse baaskaitse. Identiteedihaldus, baas spämmi- ja viirusetõrje ja aktiveeritud sündmuste logi.

Miks vaja? Mistahes pilvepõhised lhendused vajavad alati lisaturvat. MaxWara küberturbe paketid kaitsevad ettevõtte andmeid ja kontakte.  Loe lähemalt: Office 365 küberturbe paketid

  • Office 365 Teams Premium 6 kuuks

Tavaline Teams on võimekas, kuid Premium klass võimaldab töötajatel koosolekuid paremini läbiviia. Lisafunktsioonideks on Premium Teamsis kõnede ja veebikosolekute lubamine ning kalendri planeerimine.

 

Tähelepanu! Tegemist on näidispakkumisega. Hindame oma kliente ning soovime neile pakkuda kõige sobivamat lahendust, mistõttu võib lõplik pakkuda erineda näidispakkumisest. Personaalse pakkumise saamiseks kirjuta meile lahendused@maxwara.ee.

Vaata lähemalt: