Latitude - auhinnatud Delli äriklassi seeria!

Windows IT Pro toimetajad, kes hindavad ja tunnustavad innovaatilisi tehnoloogiaid, mis aitavad IT valdkonna igapäeva töid ja tegemisi lihtsustada, tunnustasid Dell Latitude seeriat, kui parimaid Microsoft Windowsi sülearvuteid.

 

 

15,6-tolline vastupidav ja võimas Dell Latitude E6540 osutus CRN (juhtiv veebileht IT alaste  uudistega, analüüsidega) poolt valituks 10 ägedama sülearvuti hulka. Esile tõsteti E6540 väga vastupidavat korpust, mis vastab militaarstandarditele, võimsat protsessorit ja eraldiseisva graafikakaardi jõudlust ning pikka aku kestvust.    

Samuti andis suurepärase hinnangu Latitude E6540-le juhtiv tehnoloogia online ajakiri PC Magazine. Kokkuvõttes leiti, et E6540, oma hea disaini, tugeva korpuse ning kiirlaetava akuga, peaks olema iga ettevõtte töölaual.

 

Delli uued E7x40 seeria ultrabookid on saanud juba palju positiivset tähelepanu ja meeldib ka paljudele meie klientidele. Ilus ja õhuke välimus, tugev korpus ja muud äriklassile olulised eelised (dokkimine, ID-kaardi lugeja, pikk akukestvus, kaughaldus Vpro võimalus) teevad sülearvutist tõelise staari.

 

UK juhtiv IT ajakiri PC PRO, mis jagab asjatundlikke soovitusi erinevatele tehnoloogiatele, testis 12,5-tollist E7240 ja andis sellele kõrge hinnangu. E7240 valikus on ka Full HD (1920 x 1080) puutetundliku ekraani võimalus, samuti saab ultrabooki dokkida, et mugavalt ühendada lisamonitor, klaviatuur ja hiir.

Delli äriklassi Latitude 3xxx seeriat iseloomustab taskukohane hind ja äriklassi töökindlus. Delli 13.3-tolline Latitude 3330 saavutas head testi tulemused LAPTOP magasin online lehel. Vaatamata kriitikale jõudluse ja kõvaketta aadressil, saavutas Latitude 3330 siiski neli tärni viiest. Eriti said kiidusõnu nii kerge kaal kui ka supermugav klaviatuur.

* Hinnangutest täpsemalt saab lugeda ikoonile klikkides.