Maailma väikseim 13-tolline sülearvuti

Dell Latitude 7370 – maailma väikseim 13" äriklassi sülearvuti on uudse InfinityEdge (ülikitsa, pea olematu äärega Delli ekraani standard) ekraaniga. Võib öelda, et 13-tolline ekraan on mahutatud 12-tollise sülearvuti korpusesse. Äriklassi kasutusturvalisuse tagab tugev alumiiniumist ja süsinik-kiust korpus. Arvestaded Eesti arvutikasutajate harjumusi ja vajadusi, on oluline ka see, et nii õhukesse korpusesse on mahutatud ka ID-kaardi lugeja. Vaata erinevaid konfiguratsioone e-poest >
 

Stiilne disain ja innovatiivsus.

Stiilse disainiga Latitude 7370 kasutab uusi Inteli 6. põlvkonna M5 ja M7 vPro protsessoreid, mis pakuvad head jõudlust, kiiret reageerimist ning ülipikka akukestvust. Uued protsessorid pakuvad parimat kasutajakogemust pidades silmas just Windows 10 uusi võimalusi ja funktsioone.

Hetkel meie pakutavates mudelites on kerged 4-cell’ised 34Wh akud, mille 80 protsendini laadimiseks kulub ainult 60 minutit tänu ExpressCharge funktsioonile. Reaalne akukestvus tavakasutusel on umbes 6 tundi.

Müravaba mobiilne töövahend.

Kuna Latitude 7370 kasutab PCIe-SSD kõvaketast ja süsteemi temperatuuri hoidmiseks passiivset jahutust, siis arvuti sisemuses pole enam ühtegi liikuvat detaili. See hoiab sülearvuti täiesti müravabana. Tänu liikumatutele komponentidele on see mudel ka väga hea kaasaskandmiseks, olles oluliseks põrutuskindlam kui paljud teised sülearvutid.
 
Mobiilse töövahendina kasutamise tagab väga kerge kaal – ainult 1,12 kg ning disaini kompaktsus. Arvuti kõrgus on ainult 14,32 mm, mis tähendab seda, et Latitude 7370 on ainult 1 mm kõrgem kui Apple Macbook 12".

Soovi korral saab arvutile juurde osta 4G-mooduli (4G valmidus on sellel mudelil juba olemas), mis võimaldab arvutit igakülgselt kasutada kõikjal, kuhu ulatub mobiilne internet.
Ülikompaktse arvuti sisse on mahutatud 13-tolline FullHD või UltraHD InfinityEdge ekraan, mis muudab Latitude 7370 välimuse eriti kauniks. Valikus on ka mati IPS ekraani või IPS puuteekraaniga mudelid.

Kasutajasõbralikud võimalused ka kontoris.

Uus USB-C liides pakub uudseid ning kasutajasõbralikke lahendusi ühendamaks nii välist monitori kui ka USB-dokki, vaata Delli veebist >. Kuna klassikalist Delli E-dokki UltraBook’idega (üliõhukesed sülearvutid) kasutada ei saa, siis uued Dell Thunderbolt USB-dokid annavad kasutaja käsutusse kõik levinud liidesed, kaasa arvatud ka mugava laadimise võimaluse läbi doki.

Latitude 7370 on parim 13" äriklassi sülearvuti liikuvale inimesele, kes soovib töökindlust, kompaktsust ning head disaini.