Maailma võimsamad mobiilsed tööjaamad!

Augusti alguses lansseeris Dell maailma võimsamad 15-tollise ja 17-tollise ekraaniga mobiilsed tööjaamad. Juba 15 aastat on Dell olnud juhtiv tööjaamade tootja ja teab, kui kõrged nõudmised on oma ala professionaalidel (insenerid, arhitektid, teadlased, analüütikud, geofüüsikud jne.) graafikale, protsessori jõudlusele, kiirusele ja komponentide suurepärasele funktsioneerimisele.

Uutes Precision mobiilsetes tööjaamades on kasutusel palju uuenduslike tipptehnoloogilisi lahendusi: • Uued 3. põlvkonna Ivy Bridge protsessorid pakuvad maksimaalset jõudlust ja kiirust, valikus ka neljatuumaline i7 Extreme protsessor. • Võimalik valida kuni 16 GB 1866 MHz mälusid, mis aitavad veelgi kiiremini suuri andmeid töödelda. • Nvidia 3D vision Pro FHD (1920 x 1080) ekraani lahendus, mis võimaldab elutruu pildi 3D visuaalidele. Lisaks on valikus HD + (1600 x 900), FHD (1920 x 1080) ja FHD IPS RGB 100% Adobe Color Gamut ekraan, mis võimaldab miljardeid värvitoone.

• Uued, pea kaks korda võimsamad graafikakaardid. NVidia Quadro K-seeria, mis võimaldavad mugavalt näiteks modelleerida keerukaid simulatsioone. Uuendusena AMD Fire Pro graafikakaart, PCIe 3.0 siinil, mis on pea poole kiirem andmeedastuskiiruse poolest, kui varasem. • Lai ja läbimõeldud kõvaketaste valik: M4700 kuni 3 (kuni 1,75 TB) ja M6700 kuni 4 (kuni 2,8 TB) kõvaketast. Valikus on hõlpsasti eemaldatav kõvaketas kui ka meediaseadmesse lisatav ketas. Raid 0, 1 ja 5 võimalus. • 17-tollisest Precision tööjaamast on välja töötatud ka eriväljaanne M6700 Covet. See on M6700 analoog, kuid korpus on tulipunast värvi ja ekraan on äärest-ääreni vastupidavast Corning Gorilla klaasist, mis annab piltidele ja joonistele eriti särava ning selge kuju.

Precision tööjaamadel on jätkuvalt 100% riistvaraga ühilduvuse sertifikaat (ISV), mis tähendab, et pea 100 enimlevinud profitarkvara ühildub probleemideta ja kasutaja saab keskenduda tulemusele.

Tööjaamad on klassikalise disainiga, tugevdatud alumiiniumist korpusega, põhi on töödeldud magneesiumist. Sülearvuteid on edukalt testitud ekstreemsetes tingimustes: temperatuur, niiskus vibratsiooni jpt. Ekraan liigub mugavalt alla, pea 180 kraadi.

Võimsate komponentide kasutamine vajab korralikku jahutust, Precision M4700 ja M6700 on kaks ventilaatorit, mis tagavad normaalse temperatuuri ka kõige kiirematel pööretel.

Samuti on tööjaamadel palju porte: DisplayPort 1.2, HDMI 1.4, VGA, SD mälukaardi lugeja, firewire, ID-kaardi lugeja , USB 3.0 jpm. Samuti sobib tööjaamale e-seeria pordilaiendi (dokk), mis võimaldab kuni 5 lisamonitori kasutust.

Delli tööjaamade pikaajalise kasutaja arvamus: "Dell enables me to sleep at night knowing we have a technology partner that understands the complexities and challenges of our compute infrastructure. And during the day, my team can focus less on system administration and more on improving efficiencies in the workflow and improving the creative output of our studio.” MAXi veebipoes on uued tööjaamad konfigureeritavad ja tellitavad. Ole esimene, kes kasutab maailma parimat mobiilset tööjaama!