MAX 123 - Dell EMC Country Partner of the Year 2016 - Baltics

Iga-aastasel Delli Lääne-, Kesk- ja Ida-Euroopa partnerite konverentsil, mis sel aastal toimus Ateenas, anti kätte ka selle aasta parimate partnerite auhinnad. MAX 123 võitis Dell EMC "Country Partner of the Year" Balti regiooni auhinna.

Auhinna kohapeal vastuvõtnud MAX 123 müügidirektor Viljar Vaht: „Selle auhinna saamine oli meeldiv üllatus. Oleme töötanud koos Delliga üle 21 aasta ja nüüd, mil Delli ja EMC ühinemine loob väga palju uusi võimalusi, läheb minu arvates nii partnerite kui klientide elu järjest põnevamaks.”

Anja Monrad, Dell EMC Kesk-ja Ida-Euroopa regiooni presidendi esimene asetäitja: „Meil on hea meel esitleda MAX 123 AS-i kui Balti regiooni esindaja auhinna võitjat ja tahaksin neid ka isiklikult õnnitleda, kuna nendega on alati olnud fantastiline koos töötada. Korraldame Dell EMC iga-aastast partnerite konverentsi ka selleks, et demonstreerida, kui tähtsaks peame oma partnerite võrgustiku arendamist. Kohtumised on hea võimalus jagada kogemusi ja teadmisi partnerite ja edasimüüjatega, et ehitada üles pikaajalised, mõlemale poolele kasulikud ärisuhted.”

Üritus tõi kokku 350 partnerit ja edasimüüjat üle kogu piirkonna, et vaadata koos Delliga üle plaanid ja suundumused regioonis. Dell EMC juhid jagasid konverentsi käigus ettevõtte tulevikunägemust siinset regiooni puudutavates arengusuundades ja ka ülemaailmse partneriprogrammi osas; see on lihtne, selge ja tulutoov ning aitab partneritel tulemuslikult müüa ja äri kasvatada. Auhindu jagati üldse 38 kategoorias ja neid jagus üle kogu regiooni erinevatele partneritele erinevates riikides.

MAX 123 on ka ainus Delli kõrgeima Premier-partnerstaatusega ettevõte Eestis.