MAX 123 pani tütre mehele, säilitades Delliga kõik partnerlepingud.

Sügiseks jõudis lõpule MAX 123 AS tütarettevõtte, Delli hulgimüügiga tegelenud, DL Distributors OÜ ühinemisprotsess Ida-Euroopa ühe suurima IT-toodete hulgimüüja Elko Group'iga. MAX 123 jätkab oma tavapärast äritegevust, fokusseerudes veelgi selgemalt äriettevõtetele IT-lahenduste ja -teenuste pakkumisele. MAX 123-le jäid alles kõik partnerstaatused ja lepingud, mis aastate jooksul Delliga sõlmitud.

Ivo Suursoo  |  MAX 123 nõukogu esimees: "Business as usual aga meie ärikliendi jaoks läks kõik veel paremaks. Vabanes rohkelt inim- ja rahalist ressurssi, mida seni oli vaja jagada Delli seadmete hulgimüügiga seotud tegevustele. Meie inimesed saavad paremini pühenduda klientide muutuvatele vajadustele ja selle asemel, et lihtsalt kaste liigutada, pakutakse nüüd terviklahendusi."

Lisaks kesk- ja suurettevõttele suunatud lahendustele ja teenustele on MAX 123 tooteportfellis alles kõik Delli äriklassi kliendi- ja  serveriruumi seadmed. Järjest suuremat tähelepanu pöörame ka võrgulahendustele ja -seadmetele. Võrgulahendustesse oleme kaasanud lisaks Dellile ka juhtiva WiFi-asjatundja Ruckuse.

Andres Vallistu  |  MAX 123 tehnikadirektor: "Iga ettevõte muutub IT-ettevõtteks ja õnneks levib Eestis teenusepõhise IT mõtteviis. Kogu taristu haldust ei hoita enam enda käes, vaid püütakse keskenduda rohkem oma äri väärtuste loomisele ja IT outsource'itakse partneritele välja. Teenusena ostetakse sisse alates kõige lihtsamast - kontoriseadmete haldus kuni keerulise IT strateegilise juhtimiseni välja."

Mõttemallide kaldumine teenuste poole väljendub ka MAX 123 selle aasta tulemustes - IT teenuste osakaal ettevõtte käibes on kasvanud kordades, mis õnneks ei ole mõjutanud arvutite ja muude seadmete müüki. Tänu partnerlussuhetele oma klientidega oleme aidanud paljudel Eesti ettevõtetel pühenduda oma põhiärile, selle asemel et päevast päeva tegeleda tugiprotsesside tööshoidmisega.

MAX 123 = Delli tehnoloogia + meie targad inimesed