Meie muudame tehnoloogia lahenduseks

28. oktoobril toimus Tallinnas Delli 13. generatsiooni serverite lansseerimine. Dell tutvustas oma visiooni IT tulevikust ja oma kohast selle arengus. Jagati infot nii uue generatsiooni serveritest kui ka andmemassiividest. Traditsiooniliselt tegi ka Intel ülevaate protsessorite uuendustest. Olulisemana jäi kõlama mõte, et IT-maailm on pidevas muutuses ja Dell pole ennast kunagi selles maailmas nii tugevalt tundnud kui praegu, olles teinud kannapöörde börsifirmast eraettevõtteks. Ressursside parem kasutus võimaldab liikuda tehnoloogiaarengu ees, mitte sellega kaasas. Aga tehnoloogia ei ole veel lahendus... Head seadmed üksi ei taga ettevõttele optimaalseid protsesse ja ärikeskkonda. Lahendus algab vajaduste ja ärikeskkonna mõistmisest. Alles siis on võimalik valida õige tehnoloogia, see lahenduseks disainida ja juurutada. Oluline on mõista kliendi äri, mitte teada tema IT-eelarvet. MAX 123 tahab teha koos oma klientidega õigete valikute alusel suuri asju ja panna tehnoloogia ettevõtetele kasu teenima.

2009. aasta oli maailmas murdepunkt, kui virtualiseeritud serverite koguarv ületas esimest korda ajaloos füüsiliste serverite hulga. Täna on täiesti ootuspärane arutleda IT-seminaril või kohvinurgas kolleegiga teemal "mitme füüsilise serveri peale teie oma 120 virtuaalserverit mahutasite?". Viie aasta pärast räägime me tõenäoliselt sellest, millised füüsikaseadused hakkavad jalgu jääma hüperkonvergentsist tulenevatele kiirustele.

Kui aga jääda tänaste reaalsete teemade juurde, siis järgmine suur asi IT-s on Software Defined Datacenter. Lahenduse sisu pole küll uus, kuid meie teadmised ja Delli tehnoloogia teevad selle kättesaadavaks ka siinsele turule. Me suudame Teie IT-keskkonda optimeerida, integreerides vanad ja uued komponendid ühtseks taristuks.

IT rong

Software Defined Datacenter ehk SDDC ei ole üksik seade, vaid kogum erinevatest toodetest ja tehnoloogiatest. See on risttee, kus kohtuvad igapäevaselt juba kasutuses olevad serverid, andmemassiivid, võrk ja tarkvara ning pannakse inimliku loovuse abil vedama ühtset eesmärki - lihtsustada IT-taristut niivõrd, et igast investeeringust saaks võtta maksimumi.

Ma ei murra ammu enam pead küsimustega, kas see juhtub või, millal me sinna jõuame. Oluline on, kuidas võtta sellest väljakujunenud olukorrast maksimaalne kasu ettevõttele. Kuidas Teie olete ette valmistunud suurteks muutusteks, mida järgmised 5 aastat toovad?
Küsige meilt lahendust oma IT uuendamiseks, sest parim lahendus ei küsi eelarvet, vaid nõu.

Lugupidamisega

Viljar Vaht
MAX 123 lahenduste müügijuht
Telefon: 5666 2637
Email: viljar@max.ee