Michael Delli kokkuvõte aastast 2012

Infotehnoloogia on seotud pidevate uuendustega. Tuleb mõelda tulevikule ja muuta võimalikuks see, mis eile oli veel võimatu. Delli ja ka teiste IT firmade väljakutseks on klientide probleemide mõistmine, püüd neid lahendada ja pakkuda õigeid lahendusi ja teenuseid. Dell on astunud sammukese veelgi kaugemale. Dell on juba 28 aastat kuulanud otseselt klientide nõuandeid ja ettepanekuid, et pakkuda juba täna  innovaatilisi, vajadustest rohkemaid lahendusi.

Infotehnoloogia on täis keerukust ja lubadusi, pealegi areneb ja muutub valdkond lausa välgukiirusel. Mobiilsus, pilvetehnoloogia, uued salvestamislahendused, virtualiseerimine – Dell investeerib siin palju ja liigub töökohtlahendustest edasi terminallahenduste poole.

Selleks on Dell juba alates 2007 aastast palju investeerinud ja laiendanud oma toodete ja teenuste portfelli: Force 10, RNA Networks, Wyse, AppAssure, SonicWALL jne.

2013 aastal Dell ei peatu ja jätkab investeeringuid, et dünaamilisel  turul sammuke eespool olla. Samuti ei unusta Dell oma panust tootearenduses, tootedisainis, keskkonnasäästlikus ja globaalses mõtteviisis.

DELL  |  The power to do more

Täispikka Michael Dell’i kokkuvõtet 2012 aastast saad lugeda siit> 

Vaata videot:  Michael Dell on customer commitment video>