Microsoft ei jäta Windows 8.1 kasutajaid külma kätte!

Paanikaks pole põhjust, Microsoft ei jäta Windows 8.1 kasutajaid külma kätte! Postimees avaldas artikli (tsiteerides Forbes'i) E24 keskkonnas uuest riskist, et Microsoft jätab Windows 8.1 kasutajad külma kätte: "Nimelt, kui kasutaja pole 13. maiks Update 1 paigaldanud, ei sa ta ka kõiki järgnevaid turvauuendusi, sest need baseeruvad Update 1-l. Kordame: turvauuenduste saamiseks tuleb kindlasti paigaldada Update 1."

Vaatamata artikli kriitilisele toonile, on üleskutse "Update 1" paigaldamiseks täiesti asjakohane, sest see on kriitiline värskendus, mida on vaja Windowsi tulevaste värskenduste jaoks. Kui takistada selle installimist või desinstallite selle, ei saa te mõnda tulevast veaparandust, turbevärskendust ega uut funktsiooni.

Allpool on lisatud Microsoft Baltic Windows Product Manager'i Andres Sireli selgitused tava- ja äritarbijale:

Tavatarbijad:

  • Windows 8.1 Update värskendus laieneb enne 13. maid mitme nädala jooksul järk-järgult kõigile, kelle arvutis töötab Windows 8.1 või Windows RT 8.1. Kui kasutaja saab automaatseid värskendusi, kuid seda värskendust tal veel pole, tuleb oodata paar päeva ja kontrollida uuesti.
  • Kui kasutaja on keelanud automaatsed värskendused, tuleks avada Windows Update ja käsitsi arvuti uuendada.
  • Lisainfo:

Ärikliendid:

  • Klientidelt saadud tagasiside põhjal pikendasime värskenduse paigaldamise nõuet. Nüüd on WSUS, Windows Intune või System Center Configuration Manager klientidel aega 12. augustini Windows 8.1 Update värskenduse paigaldamiseks. Selle 120 päevase perioodi jooksul väljastatakse ka jooksvalt turvauuendusi neile, kes pole veel jõudnud Windows 8.1 Update paigaldada.
  • Lisainfo:

Küsi lisa: lahendused@max.ee