Milline oli enimmüüdud arvuti 2013. aastal?

2013. aastal oli kõige populaarsem Delli äriklassi mudel Latitude E5x30. 14-tollise ekraaniga arvuteid müüdi pisut enam kui 15-tolliseid. Tõepoolest Delli E5 seeria on pika garantiiajaga, integreeritud ID-kaardi lugejaga, dokitav. Alati kõige värskemad tehnoloogiad, vastupidav korpus ja konkurentsivõimeline hind teevad sellest mudelist kindlalt ärikasutajale suunatud esinumbri. Sülearvuti on sobilik lauaarvuti asemele kontorisse, kui ka liikuvale spetsialistile.

Tugevale teisele kohale tuli Delli Optiplex seeria lauaarvuti. Mugavas väikeses ja vaikses Small Form korpuses lauaarvuti on töökindel ja ajale vastupidav. Kuigi trend liigub üha rohkem kaugemale „vanakooli“ lauaarvutitest, siis kontorites, koolides jt. suuremates ettevõtetes eelistatakse veel lauaarvuteid.

                 

2014 aastal usume, et E5 seeria jätkab oma võidukäiku, kuid Delli uus ultrabookide seeria E7x40 on juba suurt populaarsust kogunud ja sobib paljudele. Uus E7 seeria on stiilse välimusega, kerge ja õhuke, samas vastupidava korpusega, dokitav, ID-kaardi lugejaga. Jõudu annab Inteli 4. põlvkonna uued protsessorid. Lauaarvutite müük jätkub stabiilses rütmis. Kindlasti kasvab ka kõik ühes (All-in-One) lauaarvutite müük.

                        

Tutvu Delli tootevalikuga siit>