Mugavaid lahendusi kontoris töötamiseks.

Tänapäeva kontoris on tähtsaimaks töövahendiks arvuti, seega peaksid need olema kergesti hallatavad, töökindlad ja võimaldama paindlikke lahendusi vastavalt töö eripärale. Delli süle- ja lauaarvuteid saab kasutada igasugustes lahendustes.

Klassikaliseks lahenduseks on lauaarvuti koos monitoriga. Kuna lauaruumi pole kunagi palju, siis Delli populaarsed väikeses Small Form korpuses arvutid sobivad ideaalselt ja nad töötavad vaikselt. Võimalusel saab arvuti ka külili lauale panna ja monitori sinna peale.

Koosolekuruumidesse või koolitusklassidesse sobivad hästi uued Delli All-in-One lauaarvutid, neile on arvuti juba monitori sisse ehitatud ja seega on selline lahendus väga ruumisäästev.

Vaata lauaarvutite valikut siit >

Töökohad, kus töötaja vajab arvutit ka mujal kui kontorilaua taga, sobib hästi sülearvuti-dokk-monitor lahendus. Delli äriklassi seeria Latitude’d on mugavalt dokitavad. Pordilaiendisse saab ühendada kõik vajalikud seadmed: monitori, võrgukaabli, kõrvaklapid, klaviatuuri, hiire, USB pulga, printeri jne. Vajadusel saab korraga kasutada kahte ekraani, nii monitori kui ka sülearvuti oma. See aitab ülevaatlikumalt erinevate rakenduste vahel opereerida. Sülearvutit laetakse läbi doki, seega vajadusel kiiresti kohtumisele rutata, on aku laetud ja valmis tundidepikkuseks tööks. Eriti mugav on see, et ei pea kõiki juhtmeid iga kord eemaldama, vaid ühe nupulevajutuse järel võib arvuti kotti pista.

Vaata sülearvutite valikut siit>

               

On palju töökohti (programmeerijad, finantsistid jne), kus on vajadus rohkem, kui ühe kuvari järgi. Dellil on välja pakkuda mugav ruumi kokkuhoidev lahendus, kahe monitori paigutamiseks lauale.


Mugav ja ergonoomiline töökeskkond tõstab töötajate motivatsiooni ning produktiivsust.

Tule vaata lahendusi ka meie esindussalongis.

Tutvu toodetega meie veebipoes > 

Sobilikud lahendused kõigile!