Neli korda õhemad, mitu korda paremad

Delli uute, 12. põlvkonna, serverite uued mudelid pakuvad kiiremaid protsessoreid ja nii poole- kui veerandkõrgusega masinaid.

Üliõhukesed serverid, näiteks veerandkõrgune Dell M420 plaatserver (blade-server) võimaldab äärmiselt kompaktset kasutust ja hoida kokku serveriruumi infrastruktuuri arvelt – energia ja jahutuse kulu ja füüsilise ruumi vajadus väheneb. Ühte seadmekappi saab panna kuni 32 Delli M420 serverit.

All-inclusive litsentseerimispoliitika tagab ettevõtte jaoks finantsilise läbipaistvuse ning kuni viieaastane garantii annab investeeringu tasuvusele vajaliku kindluse, et kogu serveri kasutusperioodi vältel ei teki ootamatuid suuri lisakulusid.

Tehniliselt on 12. põlvkonna Dell serverid ehitatud Inteli Sandy Bridge platvormile ja need kasutavad uusi Intel E5-2600 seeria protsessoreid, millel on varasemast rohkem tuumasid, kaks kiiremat protsessorite ja mälu vahelist sidekanalit, varasemast 3 korda suurem mälu laiendamise võimalus ning paindlikud võrguühenduse valikud – valida saab kohe kas 1 GbE või 10 GbE võrgumooduli vahel. Uutel mudelitel on rohkem laienduspesasid kui kunagi varem ning valdkonna kõige innovaatilisem kaughaldussüsteem.

Kokku teatas Dell üheksast uuest serverimudelist, mille hulgas on nii räkitavaid, blade- kui tower-versioone. Nii on lihtne valida Delli suurest mudelivalikust just teie firmale sobiva suuruse ja jõudlusega versioon ja vältida ülemaksmist funktsioonide eest, mida teil tegelikult vaja pole.

Võtke ühendust telefonil 699 0660 või e-postiga lahendused@max.ee ja selgitame välja just teie reaalsetest vajadustest lähtuva lahenduse.