Nutikad jalad

Dell on monitoride tootjana turul tugevasti kanda kinnitanud ja selle tõestuseks on Delli monitorid saanud ka palju auhindu. Tootevalik ulatub 19-tollistest monitoridest kuni suurte, 30-tolliste monitorideni välja. Kuvareid on nii kontorikasutajatele kui profidisaineritele, samuti on mõeldud ka väga nõudlikele mängijatele.

Üha enam pööratakse tähelepanu nutikatele lahendustele, mis mõeldud töökeskkonna parendamiseks. Heaks näiteks on Delli uued laia kasutusvõimalusega ergonoomilised monitori jalad, mõlemal on enimkasutatav VESA standardile vastav kinnitus.

Esimene multifunktsionaalne liigendjalg on lauaruumi kokkuhoidev ja mitmeti liigutatav. Juhtmed saab viisakalt sisse peita. Monitori saab jalal keerata vertikaaselt 180 kraadi ja horisontaalselt 360 kraadi. Ergonoomiline jalg annab võimaluse kuvaripilti näidata nii kõrval- kui ka vastasistujale. Sobib ideaalselt näiteks teenindussaali, väikesesse koosolekuruumi või arstikabinetti.

Jalale võib paigutada kuni 30-tollise Delli monitori.

Dual monitor stand annab lihtsalt ja mugavalt võimaluse paigutada ühele jalale kaks monitori. Seade aitab oluliselt töölaual ruumi kokku hoida. Jalale saab panna kaks kuni 24-tollist Delli monitori. Kuvareid saab horisontaalselt teineteise suhtes liigutada. Samuti saab mõlemat monitori eraldi keerata ja kallutada. Mugav lahendus näiteks finantssektorile, turvafirmadele, andmetöötlejatele jne.

 

 

Mõlemaid lahendusi saab näha ka meie esindussalongis.
Tule vaatama ja muuda oma töökoht mugavaks!