Põnev peatükk Delli ajaloos

Põnev peatükk Delli ajaloos - firma asutaja Michael Dell sai aktsionäridelt loa ettevõtte börsilt väljaostmiseks.

Neljapäeval 12.09. andsid Delli aktsionärid lõpuks rohelise tee Delli börsilt väljumiseks. Kompanii muutub taas eraettevõtteks, mille omanikeks saab firma asutaja Michael Dell, koostöös globaalse tehnoloogia investeerimisühinguga Silver Lake. Silver Lake annab pikaajalist toetust, et toetada Delli uuendusi, investeerida ja kiirendada ettevõtte kasvustrateegiat - jätkuvat keskendumist End-to-End IT-lahenduste klientidele, olles seejuures tööstusharu parim.

"See tähendab uut põnevat peatükki Dellile, klientide ja partneritele. Ma kinnitan, et meie pühendumus ei muutu ja eraeettevõttena suudame veelgi paremini teenida oma klientide huve, täita strateegialubadusi ning kasvatada äri nii, et see oleks kasulik kõigile," ütles oma pöördumises Michael Collins, Dell EMEA Emerging Markets asepresident ja peadirektor.

LOE LISAKS >

MAX 123 nõukogu esimees Ivo Suursoo: "Minu hinnangul on see kõva sõna. Kui ettevõtte asutaja ja juht usub valitud visiooni sellisel tasemel, et võtab riski ettevõtte börsihinnaga väljaostmiseks, siis on selge, et ta on täiesti kindel, et ettevõtte väärtus on alahinnatud. Ootame põnevusega, mis Dellil veel tagataskus on Dell End to End Solutions strateegias."
Michael Dell on "Commitment to Customers":
"... from the cloud to the data center to hundreds of millions of PC customers worldwide, right now we're the only company that is still firmly committed to delivering this range of solutions and services."