Pakume tervishoiuasutustele Bitdefenderi antiviirust tasuta

 

COVID-19 pandeemia pole pelgalt vaid tervishoiutöötajate väljakutse. Kõrgendatud tähelepanu alla on sattunud ka terviseasutuste IT süsteemid, mis peavad lisaks suurele koormusele toime tulema ka küberkurjategijatega.  Viimase kahe nädala jooksul on suurenenud rünnakute arv ning seoses sellega soovime anda oma panuse kriisist välja tulemiseks. Pakume koostöös Bitdefenderi maaletoojaga Altacom, kõikidele Eesti tervishoiuasutuste võimalust kasutada Bitdefenderi küberturva tehnoloogiat tasuta kuni 12 kuud. 

Küberintsidentide arv on suurenenud

  • Hiljuti olid küberintsidendi ohvriteks WHO töötajad. Loe lähemalt SIIT.
  • Suurenenud on õngitsuskampaaniate ja pahavara hulk. Loe lähemalt SIIT.
  • Tšehhi suurhaigla küberrünnaku tõttu polnud võimalik pakkuda kriitilist arstiabi ning raskendatud oli ka COVID-19 kahtlusega haigete testimine. Loe lähemalt SIIT.

 

Eestis pole siiani pandeemia ajal suuremahulisi intsidente toimunud ning CERT-EE on seni teavitanud vaid palgakonto pettuste suurenemisest. Meil on hea meel, et teadaolevalt pole siiani pole ükski Eesti ettevõte küberrünnaku alla sattunud. Sellest hoolimata ei tohi väheneda valmisolek. Just nii, nagu kriisiks ettevalmistus andis eelise COVID-19 pandeemiaga toimetulekuks. Nüüd on hetk, millal on IT osakonnad surve all, et garanteerida tervishoiuasutuste võrgusüsteemide toimetulek.

Tasuta antiviiruse lahendus tervishoiuasutustele

Mõistes kui oluline on sujuv ja tõrgeteta arstiabi toimimine, pakuvad OIXIO AS koostöös Bitdefenderi maaletoojaga Altacom, kõikidele Eesti tervishoiuasutustele võimalust kasutada tasuta Bitdefenderi tehnoloogiat, et kaitsta oma IT süsteeme kõige uuemate küberrünnete vastu. Bitdefender pakub kõigile tervishoiuorganisatsioonidele kuni 12-kuulist TASUTA ettevõtlustaseme turvalisust. Nii aitame tervishoiuteenuse pakkujatel koroonaviiruse pandeemia ajal teenuseid osutada täies mahus, muretsemata samal ajal küberrünnakute ohvriks langemise pärast. Lisaks pakub OIXIO omapoolset abi turvatoodete paigalduseks. Küsige tasuta konsultatsiooni ja selgitame välja vajaduse ning valime välja sobiva lahenduse.

Loe lähemalt Bitdefenderi antiviiruse pakkumise kohta SIIT.

Kellele pakume tasuta antiviiruse litsentsi?

Antiviiruse tase sõltub litsentside arvust ning tasuta lahendust pakume kuueks kuuks võimalusega seda veel sama palju pikendada. OIXIO tasuta paigaldus kehtib pilvekeskhalduse paigaldusstsenaariumi korral. Pakutavad litsentsid:

✓ Bitdefender GravityZone Ultra litsents

✓ Bitdefender GravityZone Elite litsents

✓ Bitdefenderi võrguliikluse analüüs

Tasuta litsentse pakume kõikidele tervishoiuasutustele - haiglad, perearstikeskused, hambaarstid jne. Pakkumine kehtib nii riigi- kui ka erafirmadele tingimusel, et asutusel on olemas tervishoiuteenust pakkuda võimaldav luba. Pakkumisest osa saamiseks võta ühendust meie meeskonnaga lahendused@oixio.ee või kirjuta meile otse chat-i. Kui tead mõnda tervishoiuasutust, kellele antud lahendus abiks oleks, siis anna meile julgelt märku ja võtame nendega ühendust.

#püsikodus   #Eestieest   #küberturvalisus