Parim toode aastal 2011 – Dell XPS 15z

See suurepärase disainiga ja õhuke multimeediaarvuti kuulutati PC Magasine poolt parimaks sülearvutiks 2011 aastal, mis võiks asendada lauaarvutit. Õhuke, särav ja ergas 15,6-tollise ekraaniga sülearvuti sobib oma luksusliku disainiga nii kodusse kui ka kontorisse. Vastupidav kuid see-eest kerge alumiinium-magneesium sulamist korpus, sobib suurepäraselt ka liikuva elustiiliga inimesele.

Väga võimas sisu

- Arvutis on teise põlvkonna Intel Core i5 ja i7 protsessorid koos turboga. - NVIDIA videokaart tagab ka kõige nõudlikuma graafiliste kujutiste loomise näiteks video ja fotode töötlemisel või mängude mängimisel online’is.

Suurepärane kasutatavus

- Ka välitingimustes on LCD läikivalt ekraanilt kujutised selgelt nähtavad. - Tänu heale graafikale on filmide vaatamine ja veebis surfamine tõeline nauding. - Vastavalt valgusoludele muutub tänu spetsiaalsele sensorile pritsmekindla klaviatuuri taustavalgustus, mille saab ka vajadusel välja lülitada. - Aku eluiga on tõesti pikk, kuni 8h. - Heli kõla on parem tänu ülespoole suunatud kõlaritele. - Kõik vajalikud pordid (nt. HDMI) ja ühenduse loomise võimalused (nt. Bluetooth) on olemas.

Atraktiivne välimus

- Palmrest on kauni metallist reljeefiga. - Värvus on säravkülm metalne. - Imeilus ja voolujooneline disain. - Puuteplaat on tavapärasest suurem, mis muudab selle   käsitlemise lihtsaks ja kergeks. - Klaviatuuri klahvid on ümara ja trendika disainiga.