Piilume lähitulevikku – uued tooted professionaalidele!

Messil SIGGRAPH 2013* esitles Dell kahte uut professionaalidele suunatud toodet.

Esimesena maailmas, tuleb Dell välja õhukese (ainult 18 mm) ja kerge (ca 2 kg) mobiilse tööjaamaga. Sülearvuti Dell Precision M3800 on mõeldud eelkõige kasutajale, kes töötab programmidega, mis nõuavad võimsat graafikakaarti ja protsessorit. Uus mobiilne tööjaam toetab koos 4. põlvkonna protsessoritega võimsaid Nvidia Quadro graafikakaarte ja kuni QHD+ (3200x1800) resolutsiooni. Nüüd on ka inseneridel, kujundajatel ja teistel loovtöötajatel oma töid mugav tutvustada „majast väljas“, otse kliendi juures. Uus tööjaam ühendab endas liikuvuse, disaini ja töökindluse.

Vaata tutvustavat videot siit >

Teise põneva tootena tutvustas Dell uut 32-tollist profiseeria monitori. Delli esimene 4K monitor on Ultra HD (3840 x 2160) resolutsiooniga.  1.07 miljardit värvi saab kalibreerida ülitäpseks. Monitoril on elegantne alumiinium jalg,  olemas on Display Port, HDMI, USB huub ja SD kaardi lugeja.

Sobib hästi kujundajatele, fotograafidele, inseneridele ja teistele, kes vajad professionaalset ning täpset töövahendit.

Vaata tutvustavat videot siit >

Mõlemad tooted on tellitavad aasta viimases kvartalis ka Eestis.

*SIGGRAPH –  rahvusvaheline mess, kus juba 40 aastat on tutvustatud arvutigraafika lahendusi ja interaktiivseid tehnoloogiaid.