PowerEdge R420xr Rugged Server karmidesse tingimustesse

Uus vastupidav PowerEdge R420xr Rugged Server on disainitud töötamiseks eriti rasketes tingimustes, näiteks sõja- ja kaitsetööstuses; nafta- ja gaasitööstuses; tööstusautomaatikas; avariiteenistustes. Seade vastab militaarstandardi MIL-STD-810G nõutele (temperatuuri-, löögi-, vibratsiooni- ja kõrgusetaluvus), samuti vastab Nebs Level 3 ja ETSI nõuetele. Väljatöötamisel on lisakomplekt veelgi kõrgema militaarstandardi MIL-STD-901D vastavuse jaoks.

  • Täielik PowerEdge R420 serveri sisu: emaplaadid, toiteallikad, tarkvara, diagnostika, BIOS, ventilaatorid, süsteemi test ja haldus ning lisaseadmed maksimaalseks seadistatavuseks ja kulude kokkuhoiuks.
  • Vähendatud 20" rack-i sügavus, sobimaks piiratud ruumiga keskkondadesse.
  • Unikaalne korpus, filtriga kaitstud kattepaneel (bezel), kõvaketta raamid, backplane paigutus ja tugevdatud liikuvad siinid töötamaks karmides tingimustes.
  • Kärbitud voolutarbimis- ja jahutusvajadused. Talub temperatuuri kuni 45 °C.

Vaata lisaks: Dell.com/R420xr

NEBS Level 3, ETSI ja MIL-STD-810G standarditele vastavus tagab, tehnoloogia võimekuse mistahes raskeimates tingimustes.

Lahendus töötab piiratud jahutusvõimaluste tingimustes ja sisaldab tõestatud PowerEdge seeria kaugjuhitavust, paindlikkust ja usaldusväärsust.

Vähendatud suuruse, kaalu ja voolutarbimis nõuetega on Delli uuenduslik tehnoloogia kergesti integreeritav mobiilsetesse lahendustesse.

Küsi lisaks: lahendused@max.ee