Suurenda tootlikkust. Lihtsusta haldust. Suurenda nähtavust. Maanda riske.

Küberrünnakud, ohuvektorid ja andmerikkumised on muutunud sagedaseks. Traditsioonilised turvalisuse piirid on morfeerunud. Organisatsioonid peavad kasutajatele võimaldama dünaamilist ja eraldi tellitavat juurdepääsu, et tagada ligipääs rakendustele kahjustamata seejuures turvalisust.  Tihtipeale jääb kasutajakogemus siinkohal tagaplaanile, sest ressursid on piiratud. Nende väljakutsetega silmitsi seistes peavad ettevõtted leidma efektiivseid ja soodsaid lahendusi, et võimaldada  ka kaugtöö situatsioonis turvalist ligipääsu. Pulse Zero Trust Access (PZTA) abil on turvaline juurdepääs Zero Trust maailmas võimalik.

Pulse Zero Trust Access eelised

Pulse Zero Trust Access (PZTA) võimaldab erinevatel kasutajatel igas kohas hõlpsalt, otse ja turvaliselt juurde pääseda avalikele, era- ja mitme pilvega rakendustele ning andmekeskuse ressurssidele. Erinevalt konkurentidest on PZTA mitme pakkuja platvorm, mis pakub organisatsioonidele kõige paindlikumaid kasutusvõimalusi, andmete privaatsust ja suveräänsust ning tõrgeteta kasutuskogemust. See jälgib kasutajate ja seadmete turvaseadistusi ning pakub terviklikku infot nähtavuse, riskide hindamise ja tuvastamise kohta, et leevendada pahavara levikut ja andmelekkeid.

PZTA võimaldab organisatsioonidel pakkuda turvalist juurdepääsu oma kaug- ja mobiilsele tööjõule:

  • Lai rakenduste tugi
  • Mitme üürniku juurdepääsuplatvorm Zero Trust
  • Andmete privaatsus ja suveräänsus
  • Pilveturvalisuse tunnistusega
  • Otsast-lõpuni terviklik nähtavus
  • Pidev turvaseadistuste ja olukorra kontrollimine
  • Rippimise ja asendamise vältimine

 

 Kui soovid PZTA lahenduse kohta rohkem infot, siis vaata SIIA. 

Kontakt

OIXIO pakub terviklikke ja turvalisi Pulse Secure lahendusi. Kui Sul on küsimusi, või soovid rohkem infot, siis võta ühendust Pulse Secure tootejuhiga:

Ott Telga
Lahenduste müügikonsultant ja Pulse Secure tootejuht

Mobiil: 55995851
E-post: ott.telga@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat